Nazwa produktu:

Samogłoski-Zeszyt Ćwiczeń 1

Cena:

10,50 

Na stanie

AA102

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Samogłoski – Zeszyt Ćwiczeń 1

Gotowi do startu?Pakiet startowy do nauki czytania i pisania

A.Bala
SAMOGŁOSKI – Zeszyt ćwiczeń 1

Seria książeczek Gotowi do startu? Samogłoski i Sylaby przygotowują do czytania różnych zapisów czcionek. Gdy dziecko samodzielnie odkryje i nabędzie wiedzę o świecie pisma, w naturalny sposób będzie w stanie przejść z systemu wielkiej litery na małą. Zabawy i ćwiczenie zawarte w książeczkach pomogą samodzielnie zdobytą umiejętność utrwalić i doskonalić a dzieciom, które wykazują trudności w tym zakresie, pomóc odkrywać reguły rozwijające te umiejętności.

Książeczki Samogłoski i Sylaby zawierają materiał zgodny z etapami rozwoju mowy dziecka. Ćwiczenia utrwalają umiejętność czytania samogłosek, sylab otwartych, sekwencji. Opierają się na zadaniach identyfikowania materiału literowego. Zadaniem dziecka jest dobrać identyczne zapisy samogłosek, sylab, sekwencji, poprzez łączenie lub zamalowywania wyznaczonego pola. Książeczki zawierają próby pisania samogłosek, sylab w taki sposób, by dziecko według „prawa pierwszego połączenia” mogło rozpocząć naukę pisania, planując prawidłowy ruch ręki do kształtowania poprawnego wzorca motorycznego litery.

Seria książek Gotowi do startu? powstała z myślą o przedszkolakach, a przede wszystkim o uczniach zerówek, rozpoczynających naukę czytania. Zestaw książek został opracowany tak, by mogli z niego korzystać nauczyciele oraz specjaliści w swojej pracy terapeutycznej. Książeczki mogą być wykorzystane przez rodziców w czasie nauki i zabawy w domu.
Seria Gotowi do startu? jest doskonałą pomocą w pracy z dziećmi z zaburzeniami komunikacji, dziećmi zagrożonymi dysleksją i dyslektycznymi. Ćwiczenia mogą posłużyć, jako doskonały materiał dydaktyczny
w klasach I – III szkoły podstawowej.

– format A5 albumowy
– ilość stron 52
– okładka miękka

Produkt SAMOGŁOSKI – Zeszyt ćwiczeń 1 pochodzi z oferty polskiego wydawnictwa Arson. Firma ta dostarcza setki produktów ułatwiających pracę logopedyczną z dziećmi w różnym wieku. W sklepie Juniora.pl pomagamy nauczycielom oraz rodzicom w zakupie komplementarnych pomocy pomocnych w terapii Metodą Krakowską®, sporo pochodzi właśnie z kolekcji Arson.

Asortyment firmy Arson zawiera między innymi: pomoce dydaktyczne, ćwiczenia słuchowe oraz specjalistyczne publikacje. Chociaż w sklepie juniora.pl koncentrujemy się na dostarczaniu zestawów mających zastosowanie w terapii dzieci z problemami rozwojowymi, to większość tych produktów fantastycznie sprawdza się jako pomoce edukacyjne dla wszystkich dzieci. Artykuły marki Arson opublikowaliśmy w naszym serwisie między innymi w następujących kategoriach: układanki lewopółkulowe, ćwiczenie ręki, słucham i uczę się mówić, logiczne myślenie, a także ćwiczenia pamięci. Jeśli nasuwają się Państwu jakiekolwiek wątpliwości odnośnie produktu SAMOGŁOSKI – Zeszyt ćwiczeń 1? Gorąco zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Samogłoski-Zeszyt Ćwiczeń 1 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK