Nazwa produktu:

Niezbędnik Polonistyczny. Przygotowanie Do Egazaminu Ośmioklasisty

Cena:

87,00 

Na stanie

AI302

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Niezbędnik Polonistyczny. Przygotowanie Do Egzaminu Ośmioklasisty

“Zamarzył mi się notatnik polonistyczny, który łączyłby w sobie i planowanie nauki, i różne sposoby notowania, i zadania powtórkowe. Oparty na metodzie notowania wizualnego kreatywny zeszyt – stały towarzysz każdego ósmoklasisty. Marzyło mi się, aby zestawy poleceń były dla uczniów ciekawe, niebanalne, ciut humorystyczne i motywujące… Aby niezbędnik nie zniechęcał ogromem zagadnień, lecz okazał się przyjemną przygodą – taką wizualną wędrówką po polonistycznych drogach… Oto i on!”

Sylwia Oszczyk

Niezbędnik polonistyczny. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty zawiera:

  • Narzędzia. Plan działania i listy kontrolne
  • Ćwiczenia. Szybkie powtórki
  • Tabelkowy przegląd lekturowy
  • Sprawdź, ile wiesz

Format: 27 cm x 20,5 cm w formie kołonotatnika

Liczba stron: 212

Autorka: Sylwia Oszczyk

Ten praktyczny zestaw edukacyjny został opracowany przez wieloletnie znane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych materiałach dydaktycznych. W naszym katalogu prezentujemy ok. 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci autystycznych jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu: afazja, zespół Aspergera czy choroba Alpersa. Marka WIR dostarcza także przydatną literaturę stworzoną dla nauczycieli i rodziców. Znakomite pomoce z oferty w/w marki można znaleźć w naszym sklepie internetowym w wielu kategoriach, np.: historyjki obrazkowe, programowanie języka, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, matematyka dla dzieci, a także emocje i relacje społeczne. Pedagodzy oraz terapeuci z wydawnictwa WIR regularnie organizują również najrozmaitsze szkolenia i warsztaty poświęcone problematyce nieprawidłowości rozwojowych. Artykuły dydaktyczne tej marki idealnie sprawdzają się w różnych etapach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych kolekcji wydawnictwa należą między innymi: Kocham szkołę!, Gimnastyka umysłowa, Zwierz się zwierza, Terapia funkcji poznawczych oraz Logopotyczki.

Niezbędnik Polonistyczny. Przygotowanie Do Egazaminu Ośmioklasisty - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK