Nazwa produktu:

OBSERWUJESZ I ZNAJDUJESZ- KOLOROWE PIKTOGRAMY

Cena:

22,44 

Brak w magazynie

PL035

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Obserwujesz i znajdujesz. Kolorowe piktogramy to ciekawa gra edukacyjna i pomoc terapeutyczna w ćwiczeniach percepcji wzrokowej.

Rozwój mózgu i utrzymanie go w dobrej formie wymagają stałych ćwiczeń. Proponowana gra zapewnia dobrą zabawę, przy jednoczesnym kształtowaniu koncentracji, spostrzegawczości i uwagi. Procesy te niezbędne są w pracy mózgu w każdym wieku.

Na kartach znajduje się po 8 różnych kolorowych znaków i figur. Karty między sobą mają wspólny znak/figurę, którą należy znaleźć i wskazać palcem na karcie ze stosu kart. Wygrywa ten gracz, który jako pierwszy wskaże wspólny dla dwóch kart znak. Gdy zdarzy się, jednoczesne wypowiedzenie słów, należy kartę przełożyć na koniec stosu kart.

Zawartość pudełka:
– 55 tabliczek znaków
-instrukcja.

W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy artykuły marki Alexander, które przydają się w terapii rozwoju dzieci. Firma już od wielu lat projektuje rozmaite ćwiczenia oraz pomoce szkoleniowe. W czasach popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle istotne jest regularne opracowywanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Asortyment tego rodzaju idealnie wpisuje się w idee promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, z tego powodu udostępniamy go w naszym sklepie online. Do znanych i sprawdzonych produktów należą m.in.: Opowiem Ci mamo, Family, Obserwujesz i znajdujesz, Nawlekaj nie czekaj oraz Rymowanki. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, nauka czytania, kategoryzacje, ćwiczenia lewopółkulowe oraz pomoce edukacyjne – szkoła.

Misją naszego sklepu online jest zapewnianie wszechstronnych artykułów dydaktycznych wymaganych w wdrażaniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego liczne pomoce posortowaliśmy w tematycznych działach, aby ułatwić Państwu odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny w terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z odszukaniem odpowiednich narzędzi, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

OBSERWUJESZ I ZNAJDUJESZ- KOLOROWE PIKTOGRAMY - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

OBSERWUJESZ I ZNAJDUJESZ- KOLOROWE PIKTOGRAMY - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK