Obrazkowe Ćwiczenia Logopedyczne Dla Przedszkolaków S, Z, C, Dz

Cena:

21,00 

Na stanie

HA281

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Obrazkowe Ćwiczenia Logopedyczne Dla Przedszkolaków. Ćwiczenia Wspomagające Terapię Logopedyczną Głosek S, Z, C, DZ

Książka ta powstała z myślą o najmłodszych dzieciach objętych terapią logopedyczną. Ponieważ przedszkolaki nie potrafią jeszcze czytać, ćwiczenia opierają się na ilustracjach. Każdy obrazek to nowe słowo, każde słowo to kolejna realizacja ćwiczonej głoski. Ćwiczenia podzielone są na grupy: najpierw maluch wykonuje ćwiczenia wstępne – nazywania – potem przechodzi do zadań wymagających twórczego myślenia, kojarzenia, analizy słuchowej, spostrzegawczości i sprawności manualnej. Ćwiczenia logopedyczne zgromadzone w tej publikacji są więc w naturalny sposób połączone z twórczą zabawą i nauką. Wśród ćwiczeń znajdują się domina, kolorowanki, wykreślanki, labirynty i wiele innych łamigłówek. Ogółem książka prezentuje zbiór ponad 200 wyrazów opracowanych w 63 zadaniach.

Produkt Obrazkowe ćwiczenia logopedyczne dla przedszkolaków wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora skompletowaliśmy mnóstwo wartościowych pomocy logopedycznych wydawnictwa Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka pełni istotną rolę na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Jason Fogler czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Renata Naprawa, Jacek Stojanowski, Katarzyna Szłapa oraz Grażyna Wasilewicz. Jeśli szukasz rzetelnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w psychoterapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, , wydawnictwo Harmonia, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz fleksja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce dydaktyczne stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odszukaniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Obrazkowe Ćwiczenia Logopedyczne Dla Przedszkolaków S, Z, C, Dz - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK