Nazwa produktu:

MÓWIĘ POPRAWNIE

Cena:

30,90 

Na stanie

PL050

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Mówię poprawnie to świetna gra edukacyjna i pomoc logopedyczna wspierająca prawidłowy rozwój mowy u dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym.
Zakres tematyczny gry obejmuje:
– prawidłową wymowę głosek z trzech szeregów: syczącego (s, z, c, dz), ciszącego (ś, ź, ć, dź) oraz szumiącego (sz, ż, cz, dż),
– poszerzanie słownictwa,
– rozwijanie umiejętności percepcji słuchowej.

Zawartość opakowania:
– plansza do gry
-96 tabliczek z obrazkami
-8 pionków
-kostka do gry
-instrukcja

Liczba graczy: od 2 do 4

wymiary opakowania: 29 x 19 x 4 cm
waga: 0,4 kg

W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy artykuły firmy Alexander z Gdańska, które wykorzystuje się w terapii rozwoju dzieci. Firma już od wielu lat produkuje pomysłowe ćwiczenia oraz artykuły dydaktyczne. W czasach nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle ważne jest regularne opracowywanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Oferta tego typu bardzo dobrze wpisuje się w idee promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu właśnie oferujemy go w naszej ofercie. Do popularnych i szczególnie polecanych zestawów należą między innymi: Łubudu, Family, Obserwujesz i znajdujesz, Ale pary misz, masz oraz Pamięć słowa. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, nauka czytania, logiczne myślenie – kategoryzacje, układanki lewopółkulowe oraz pomoce edukacyjne – szkoła.

Celem naszego sklepu jest dostarczanie komplementarnych artykułów edukacyjnych wymaganych w wdrażaniu terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego oferowane artykuły umieściliśmy w różnych działach, tak by ułatwić Państwu wyszukanie asortymentu, który jest potrzebny w obecnej fazie terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty z zapewnieniem odpowiednich zestawów, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MÓWIĘ POPRAWNIE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK