Nazwa produktu:

Moje Sylabki Zestaw 2 (Nowe Wydanie)

Cena:

129,00 

Na stanie

AI239

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

MOJE SYLABKI – ZESTAW 2 ( Nowe Wydanie )

Nowe, zmienione wydanie:

  • większa czcionka,
  • współczesne ilustracje,
  • prosty i praktyczny układ graficzny,
  • dodatkowe ćwiczenia do układania, wycinania, wyklejania,
  • pierwsze ćwiczenia do czytania ze zrozumieniem (zdania bez rysunków).

Zawartość teczki:

  • 60 karty ćwiczeń (sylaby otwarte ze spółgłoskami: S, Z, K, G, J, N, zestawy: samogłoska + sylaba otwarta, wyrazy do czytania globalnego, wyrazy dwusylabowe z sylab otwartych, zdania i proste teksty),
  • szczegółowa instrukcja z opisem metody.

Program MOJE SYLABKI służy dzieciom od ponad dziesięciu lat. Umożliwia naukę czytania w najłatwiejszy sposób – sylabami. W skład programu wchodzi pięć teczek z ćwiczeniami (MOJE SYLABKI, zestawy 1-5) oraz inne, zintegrowane z nimi publikacje.

Program jest przeznaczony:

  • dla przedszkolaków i uczniów zerówek, rozpoczynających naukę czytania,
  • dla dzieci z dysleksją, jako pomoc w terapii zaburzeń komunikacji językowej.

Zestawy ćwiczeń zostały opracowane tak, by mogli z nich korzystać nauczyciele, logopedzi i pedagodzy oraz rodzice w czasie nauki i zabawy z dziećmi w domu.

Zestaw jest kompatybilny z pierwszym wydaniem MOICH SYLABEK wydawnictwa WIR. Części z pierwszego i drugiego wydania można mieszać ze sobą.

Zesetaw “Moje Sylabki” oferowany jest przez polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych materiałach terapeutycznych. W naszym serwisie oferujemy ok. 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci autystycznych jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami typu: afazja, zespół downa czy choroba Refsuma. Firma WIR zapewnia także profesjonalną literaturę tworzoną dla nauczycieli a także psychologów. Pomoce dydaktyczne z oferty w/w wydawnictwa można znaleźć w naszym sklepie online w rozmaitych kategoriach, takich jak: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka – rzeczowniki, grafomotoryka, logiczne myślenie – analogie, matematyka dla dzieci oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Specjaliści z wydawnictwa WIR regularnie organizują także tematyczne szkolenia i webinary poświęcone problematyce zaburzeń rozwojowych. Materiały dydaktyczne WIR świetnie sprawdzają się w różnych obszarach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych zestawów wydawnictwa należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, Ćwiczenia do terapii afazjii, Zwierz się zwierza, Trudne sytuacje społeczne oraz Logopotyczki.

Moje Sylabki Zestaw 2 (Nowe Wydanie) - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK