Nazwa produktu:

Memory Gra Pamięciowa Jabłuszka

Cena:

63,00 

Na stanie

TY047

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Memory Gra pamięciowa Jabłuszka firmy Tooky Toy

Gra pamięciowa to ciekawa i oryginalna wersja znanej gry Memory od renomowanego producenta zabawek marki Tooky Toy. To wspaniały pomysł na wspólne spędzenie czasu. Dziecko poprzez zabawę ćwiczy pamięć i koncentrację. Zestaw zawiera aż 10 kart z różnymi motywami o różnym stopniu trudności.

Produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci i środowiska. Podnieś jabłuszko, zapamiętaj obrazek znajdujący się pod nim i znajdź drugi taki sam! Wygrywa osoba, która znajdzie najwięcej par. Dobrej zabawy!

Gra:

  • ćwiczy koncentrację,
  • uczy cierpliwości,
  • ćwiczy pamięć,
  • gimnastykuje dziecięcy umysł,
  • wspomaga naukę kolorów, liczenia.

Elementy pomalowane są nietoksycznymi farbami bezpiecznych dla dzieci i środowiska.

Wymiary produktu: 20 x 20 x 3 (cm)

Tooky Toy to firma produkująca drewniane zabawki dla dzieci, obecna na rynku od 2004 roku. Kilkanaście lat doświadczenia w branży to gwarancja wysokiej jakości produktów, wytwarzanych z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Zabawki Tooky Toy posiadają liczne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo tych ekologicznych produktów. Dobrze wygładzone, wolne od drzazg i ostrych krawędzi zabawki, pokryte są wyłącznie bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami, barwnikami i lakierami. To wszystko sprawia, że zabawki Tooky Toy są uwielbiane przez dzieci i doceniane przez rodziców na całym świecie.

Memory Gra Pamięciowa Jabłuszka - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK