Nazwa produktu:

Gdzie Jest A?

Cena:

53,68 

Na stanie

AC031

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Gdzie Jest A? – nowe wydanie

Początek nauki czytania powinien być dla dziecka zabawą, która dostarcza nie tylko przyjemności płynącej z działania, ale również radości wynikającej z rozwiązywania nowych, trudnych zadań. Prawidłowe dobranie samogłosek, podanie ich po odczytaniu przez dorosłego, czy wreszcie samodzielne ich odczytanie budują w dziecku poczucie własnej wartości, wiarę w swoje możliwości i oswajają z językiem pisanym.

Ponieważ samogłoski przetwarzane są w strukturach prawej półkuli mózgu nawet małe dzieci szybko osiągają sukces, który jest ważnym elementem kształtowania obrazu samego siebie. Samogłoski zapisane są białym drukiem na czarnym tle. Wyniki badań neurobiologicznych pokazały, że koncentrowanie wzroku na obrazach przebiega najefektywniej gdy stosuje się jasne wzory na ciemnym tle.

Dodatkowo na rewersach umieszczone zostały zdjęcia twarzy podczas wypowiadania konkretnej samogłoski.

Zabawa samogłoskami powinna przebiegać zgodnie z trzema etapami uczenia się:
– przez naśladownictwo (powtarzanie),
– współdziałanie (rozumienie, podawanie odczytanej przez dorosłego odpowiedniej
samogłoski),
– instrukcję (samodzielne czytanie).


Wydawnictwo: Wydawnictwo Metody Krakowskiej


Produkt “Powiedz gdzie jest A” opracowany został przez cenione Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce terapeutyczne dostarczane przez niniejszą placówkę stanowią bardzo istotną część oferowanego przez sklep Juniora.pl asortymentu, gdyż naszą ideą od samego początku jest dostarczanie kompleksowego wyposażenia niezbędnego do prowadzenia terapii wg Metod Krakowskiej®. Jeśli masz problem ze znalezieniem wszystkich materiałów dydaktycznych, gorąco zapraszamy do kontaktu mailowego.

Metoda Krakowska® od lat jest z sukcesami stosowana w terapii dzieci z objawami ze spektrum autyzmu, zespołu downa czy alalii. W głównym założeniu polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania®. Nauce czytania towarzyszy mnóstwo innych ćwiczeń funkcji poznawczych różnego typu. Pomoce terapeutyczne oferowane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: grafomotoryka, programowanie języka – czasowniki, historyjki obrazkowe, nauka czytania oraz nauka zabawy. Centrum Metody Krakowskiej regularnie organizuje także najróżniejsze szkolenia w odpowiedzi na potrzeby rodziców oraz nauczycieli.

Gdzie Jest A? - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK