Nazwa produktu:

Logopotyczki Syczące. Gry I Zabawy Logopedyczne

Cena:

73,00 

Na stanie

AI307

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Logopotyczki Syczące. Gry I Zabawy Logopedyczne

to gry i zabawy logopedyczne do nauki i utrwalania poprawnej wymowy w zakresie głosek syczących (s, z, c, dz). Usprawniają pamięć, koncentrację i spostrzegawczość dziecka. W serii znalazły się znane zabawy, takie jak kółko i krzyżyk, loteryjka, a także wiele innych ciekawych ćwiczeń, pomocnych w codziennej pracy nad poprawną wymową u dziecka.

Zawartość pudełka:

  • 27 gier i zabaw,
  • kartoniki z obrazkami,
  • dodatkowe kartoniki do gry memory,
  • instrukcja ze wskazówkami dla rodzica/terapeuty.

Zawarte w pudełku gry sprawdzą się podczas zajęć w gabinecie logopedycznym oraz w pracy w domu. Różnorodność gier zapewni dziecku dobrą zabawę przy wykonywaniu często żmudnych ćwiczeń artykulacyjnych.

Polecane dla dzieci w wieku 4-7 lat z wadami wymowy oraz trudnościami w artykulacji.

Zobacz Logopotyczki szumiące. Gry i zabawy logopedyczne.

Format: A5

Liczba stron: 30

Autorki: Małgorzata Nowak, Jowita Wilk

Prezentowany komplet “LOGOPOTYCZKI SYCZĄCE. GRY I ZABAWY LOGOPEDYCZNE” dostarczany jest do naszego sklepu przez znane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych artykułach dydaktycznych. W naszym sklepie internetowym prezentujemy mniej więcej 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu, np.: afazja, zespół downa czy choroba Canavan. Polskie wydawnictwo WIR dostarcza także przydatną literaturę tworzoną dla nauczycieli i opiekunów. Produkty z asorymentu w/w marki można znaleźć w naszym sklepie internetowym w rozmaitych działach, takich jak: historyjki obrazkowe, programowanie języka – rzeczowniki, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, pomoce edukacyjne – szkoła, a także dyslekcja. Pedagodzy oraz terapeuci z wydawnictwa WIR od lat organizują również różnego typu szkolenia i webinary dedykowane tematom z zakresu zaburzeń rozwojowych. Artykuły szkoleniowe tej marki doskonale sprawdzają się na wielu etapach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do znanych zestawów wydawnictwa należą m.in.: Wczesne wspomaganie rozwoju, Mój język polski, Moje sylabki, Trudne sytuacje społeczne oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Logopotyczki Syczące. Gry I Zabawy Logopedyczne - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK