Logopedyczne Poszukiwania Głoski J, L, Li, R

Cena:

27,00 

Na stanie

HA186

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

LOGOPEDYCZNE POSZUKIWANIA.  GŁOSEK J, L, LI, R

Logopedyczne poszukiwania. Głoski J, L, LI, R to zestaw poświęcony różnicowaniu tychże głosek w nagłosie, śródgłosie, wygłosie oraz w grupach spółgłoskowych.

Pomoc oparta jest na materiale obrazkowym. Można ją z powodzeniem wykorzystać zarówno podczas zajęć indywidualnych, jak i grupowych. To atrakcyjna propozycja ćwiczeń nie tylko artykulacyjnych, ale również koncentracji słuchowej i wzrokowej dla dzieci. To pomoc, która rozwija spostrzegawczość.

W zestawie znajduje się 80 kart, które mogą być różnorodnie używane w trakcie terapii logopedycznej.

Autor: Magdalena Jarosz

W zestawie:
– 20 kart A4
– Zeszyt A5- 4 strony

Produkt Logopedyczne poszukiwania dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie prezentujemy kilkaset przeróżnych pomocy logopedycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka działa na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe publikujące liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Jason Fogler czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Magdalena Hinz, Kazimierz Słupek, Agnieszka Borowska-Kociemba i Barbara Zakrzewska. Jeśli poszukujesz informacji z obszaru aktualnych trendów w terapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, , wydawnictwo Harmonia, percepcja słuchowa oraz nauka czytania.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w znalezieniu niezbędnych pomocy zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Logopedyczne Poszukiwania Głoski J, L, Li, R - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK