Nazwa produktu:

KATEGORYZOWANIE UBRANIA, PRZYBORY SZKOLNE, ZABAWKI

Cena:

36,00 

Na stanie

HA218

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

KATEGORYZOWANIE. UBRANIA, PRZYBORY SZKOLNE, ZABAWKI

Prezentowane materiały przygotowane zostały z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Głównym celem publikacji jest ćwiczenie kategoryzowania, czyli umiejętności dostrzegania cech wspólnych różnych rzeczy i grupowania ich według określonych właściwości.

Pracując z kartami z tej teczki, dziecko ćwiczy także logiczne myślenie, skupienie, percepcję wzrokową, procesy analizowania, porównywania i wnioskowania, a także uczy się czytania globalnego.

29 kartek A4
zeszyt 12 stron

Produkt Kategoryzowanie dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora prezentujemy mnóstwo najróżniejszych pomocy dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma z powodzeniem funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Barbara Sher czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Magdalena Hinz, Małgorzata Podleśna, Bogumiła Toczyńska oraz Sławomir Wrzesiński. Jeżeli szukasz profesjonalnych informacji z obszaru aktualnych trendów w logopedii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, historyjki obrazkowe, logiczne myślenie, grafomotoryka oraz fleksja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odszukaniu niezbędnych materiałów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

KATEGORYZOWANIE UBRANIA, PRZYBORY SZKOLNE, ZABAWKI - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

KATEGORYZOWANIE UBRANIA, PRZYBORY SZKOLNE, ZABAWKI - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK