Nazwa produktu:

KATEGORYZACJA- STYMULACJA I TERAPIA

Cena:

180,00 

Na stanie

AI094

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kategoryzacja – Stymulacja i Terapia

to świetna zabawa dla dzieci prawidłowo rozwijających się, jak i wsparcie terapeutyczne w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi, m.in. niesłyszącymi, autystycznymi, zagrożonymi dysleksją, dyslektycznymi oraz o obniżonej sprawności intelektualnej.

Zestaw ćwiczeń zawiera karty, dzięki którym można:
– usprawniać procesy myślowe dzieci, w tym zdolność logicznego myślenia,
– uczyć dziecko zauważać związki miedzy określonymi elementami, dostrzegać reguły i porządkować według nich otaczający świat.

Nabyte w ten sposób umiejętności mają wielki wpływ na zdolność uczenia się języka oraz przyswajania zasad społecznych.

Rok wydania:2018
Oprawa teczka
Format 23×31 cm

Oferowany produkt “KATEGORYZACJA- STYMULACJA I TERAPIA” dostarczany jest przez polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych pomocach dydaktycznych. W sklepie Juniora oferujemy niemal 200 produktów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: afazja, udar mózgu czy mniej znany zespół Cockayne’a. Firma WIR oferuje również naukową literaturę tworzoną dla nauczycieli oraz różnych terapeutów. Materiały z asortymentu w/w wydawnictwa można znaleźć w naszym sklepie online w rozmaitych działach, np.: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka – czasowniki, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, percepcja oraz pomoce logopedyczne. Liczni autorzy z wydawnictwa WIR od lat organizują także różnego typu szkolenia dedykowane tematom z zakresu nieprawidłowości rozwojowych. Pomoce dydaktyczne WIR doskonale sprawdzają się na wielu etapach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych zestawów tej marki należą między innymi: Czytanie ze zrozumieniem, Gimnastyka umysłowa, Zwierz się zwierza, Terapia funkcji poznawczych oraz Mój kalendarz.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

KATEGORYZACJA- STYMULACJA I TERAPIA - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

KATEGORYZACJA- STYMULACJA I TERAPIA - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK