Nazwa produktu:

DNI TYGODNIA

Cena:

31,20 

Na stanie

PL086

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Gracze poruszają się pionkami po polach oznaczających dni tygodnia. Kto dotrze pierwszy do pola pośrodku planszy, ten wygrywa. Po drodze trzeba mieć jednak wiele szczęścia na różnych etapach gry.
Ważny jest udany rzut kostką, ale równie istotne jest losowanie karty z poleceniem decydującym o dalszym ruchu. Przepustką do etapu ostatecznej rozgrywki jest ułożenie puzzli.

Zawartość gry:

– plansza

– 4 pionki

– kostka

– 60 sztuk karty „los”

– 28 puzzli, instrukcja.

Ilość graczy: 2 – 4.

W naszym sklepie internetowym oferujemy produkty polskiego producenta Alexander, które przydają się w terapii rozwoju najmłodszych. Firma Alexander już od dekad opracowuje pomysłowe ćwiczenia oraz gry. W dobie nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle ważne jest cykliczne produkowanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego rodzaju doskonale wpisuje się w założenia promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu oferujemy go w naszym sklepie. Do popularnych i polecanych artykułów należą m.in.: Pamięć 3d, Puzzle magnetyczne, Czego brakuje?, Ale pary misz, masz oraz Rymowanki. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, grafomotoryka, logiczne myślenie – kategoryzacje, układanki lewopółkulowe oraz programowanie języka.

Misją sklepu Juniora.pl jest dostarczanie kompleksowych zestawów logopedycznych koniecznych w prowadzeniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego rozliczne produkty zamieściliśmy w odpowiednich działach, aby ułatwić odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny na obecnym etapie terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z wyszukaniem odpowiednich artykułów, serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez profil na FB.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!