Nazwa produktu:

DNI TYGODNIA

Cena:

31,20 

Na stanie

PL086

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Gracze poruszają się pionkami po polach oznaczających dni tygodnia. Kto dotrze pierwszy do pola pośrodku planszy, ten wygrywa. Po drodze trzeba mieć jednak wiele szczęścia na różnych etapach gry.
Ważny jest udany rzut kostką, ale równie istotne jest losowanie karty z poleceniem decydującym o dalszym ruchu. Przepustką do etapu ostatecznej rozgrywki jest ułożenie puzzli.

Zawartość gry:

– plansza

– 4 pionki

– kostka

– 60 sztuk karty “los”

– 28 puzzli, instrukcja.

Ilość graczy: 2 – 4.

W naszym sklepie internetowym oferujemy produkty polskiego producenta Alexander, które przydają się w terapii rozwoju najmłodszych. Firma Alexander już od dekad opracowuje pomysłowe ćwiczenia oraz gry. W dobie nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle ważne jest cykliczne produkowanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego rodzaju doskonale wpisuje się w założenia promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu oferujemy go w naszym sklepie. Do popularnych i polecanych artykułów należą m.in.: Pamięć 3d, Puzzle magnetyczne, Czego brakuje?, Ale pary misz, masz oraz Rymowanki. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, grafomotoryka, logiczne myślenie – kategoryzacje, układanki lewopółkulowe oraz programowanie języka.

Misją sklepu Juniora.pl jest dostarczanie kompleksowych zestawów logopedycznych koniecznych w prowadzeniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego rozliczne produkty zamieściliśmy w odpowiednich działach, aby ułatwić odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny na obecnym etapie terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z wyszukaniem odpowiednich artykułów, serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez profil na FB.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

DNI TYGODNIA - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

DNI TYGODNIA - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK