Nazwa produktu:

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. SZEREG SYCZĄCY- ZESZYT 2. FORMAT A4

Cena:

22,75 

Na stanie

AE070

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia Artykulacyjne.  Szereg Syczący – Zeszyt 2 Format A4

to drugi zeszyt ćwiczeń logopedycznych z serii „Sylaby, słowa, wyrazy”. Przeznaczony jest on dla dzieci z wadliwą artykulacją głosek syczących, jak również dla tych, które dokonują zamiany syczących głosek zwartoszczelinowych na szczelinowe lub głosek syczących szczelinowych na zwartoszczelinowe.

Ćwiczenia zawarte w niniejszym zestawie wykorzystają do pracy z dziećmi logopedzi, nauczyciele przedszkoli i początkowych klas szkoły podstawowej. Będzie on również przydatny rodzicom, którzy po konsultacji z logopedą lub nauczycielem utrwalają prawidłową artykulację z dzieckiem w domu.

Format: A4
Liczba stron: 64
Rok wydania: 2012
Wydanie drugie, w dużym formacie z kolorową wkładką do wycięcia!


Firma Wydawnictwo Edukacyjne skutecznie działa na krajowym rynku już od blisko trzech dekad. Doskonałą jakość dostarczanych przez markę materiałów dydaktycznych umoliwia m.in. bezpośrednia współpraca z licznymi placówkami naukowymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Akademia Ignatium w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo WE dostarcza artykuły dydaktyczne niezbędne w pomocy osobom dotkniętym różnymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z opracowanych przez w/w markę narzędzi efektywnie stosuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych zestawów artykułów oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne zaliczyć można np.: Kocham Czytać, Kocham mówić, Kocham się uczyć oraz Karty diagnozy.

Obszerny dorobek wydawniczy firmy obfituje w cenione specjalistyczne publikacje z zakresu różnych dziedzin tj.: szeroko pojęta logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Książki redakcji WE były wielokrotnie nagradzane w społecznościach akademickich.


Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!