Nazwa produktu:

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. RÓŻNICOWANIE TRZECH SZEREGÓW-ZESZYT 4. FORMAT A4

Cena:

24,00 

Na stanie

AE072

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia Artykulacyjne. Różnicowanie Trzech Szeregów – Zeszyt 4. Format A4

to czwarty zeszyt ćwiczeń logopedycznych z serii „Sylaby, słowa, wyrazy”. Przeznaczony jest on dla dzieci z parasygmatyzmem, czyli niedojrzałą artykulacją głosek “trzech szeregów”. W niniejszym zeszycie każdy z szeregów ćwiczony jest w opozycji do każdego z dwóch pozostałych. Dzięki takiemy układowi w zakresie prawidłowego różnicowania głosek o różnym miejscu artykulacji (szumiących, syczących, ciszących).

Format: A4
Liczba stron: 64
Rok wydania: 2012
Wydanie drugie, w dużym formacie z kolorową wkładką do wycięcia!


Wydawnictwo Edukacyjne aktywnie funkcjonuje na krajowym rynku już niemal 30 lat. Znakomitą jakość oferowanych przez WE materiałów zapewnia między innymi regularna współpraca z licznymi placówkami naukowymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Gdański, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo WE zapewnia materiały edukacyjne niezbędne w pomocy dzieciom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z oferowanych przez w/w markę artykułów efektywnie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych kolekcji materiałów dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne zaliczyć można np.: seria Kocham czytać, Przedszkolak kocha czytać, Kocham się uczyć oraz Karty diagnozy.

Obszerny dorobek wydawniczy firmy obfituje w liczne specjalistyczne monografie z zakresu różnych dziedzin takich jak: logopedia, psychologia oraz pedagogika. Opracowania redakcji WE były częstokrotnie nagradzane w kręgach naukowych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. RÓŻNICOWANIE TRZECH SZEREGÓW-ZESZYT 4. FORMAT A4”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK