Nazwa produktu:

Autyzm – Ćwiczenia Stolikowe

Cena:

265,00 

Na stanie

AI226

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Autyzm – Ćwiczenia Stolikowe

Zestaw został zaprojektowany tak, by łączyć pracę terapeuty i zaangażowanie rodziców. Podczas zajęć z terapeutą dziecko nabywa umiejętności, które potem doskonali i utrwala podczas zabawy i codziennej interakcji z rodzicami w domu. Zintegrowane, spójne działanie przynosi najlepsze efekty i pozwala cieszyć się postępami dziecka.

Materiał zawarty w teczce charakteryzuje:

  • duży format,
  • spokojna tonacja kolorów,
  • czytelne ilustracje.

Dla kogo?

  • Dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu,
  • dla dzieci zagrożonych autyzmem,
  • dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Zawartość zestawu:

  • 58 kart ćwiczeń,
  • 220 grubych, kartonowych elementów (układanki, obrazki, szablony, etykiety),
  • instrukcja obsługi.

Format: pudełko 27 cm x 33,5 cm

Autor: Agnieszka Bala

Prezentowany zestaw “AUTYZM – ĆWICZENIA STOLIKOWE” dostarczany jest przez uznane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych artykułach edukacyjnych. W naszym serwisie oferujemy ok. 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu, np.: demencja, udar mózgu czy choroba Alpersa. Firma WIR oferuje także naukową literaturę stworzoną dla nauczycieli i psychologów. Materiały z oferty w/w wydawnictwa znajdą Państwo w sklepie Juniora w rozmaitych działach, między innymi: historyjki obrazkowe, programowanie języka, grafomotoryka, logiczne myślenie – analogie, percepcja oraz emocje i relacje społeczne. Liczni autorzy z wydawnictwa WIR regularnie organizują również tematyczne szkolenia dedykowane tematom z zakresu nieprawidłowości rozwojowych. Artykuły edukacyjne WIR doskonale sprawdzają się w różnych obszarach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych kolekcji wydawnictwa należą między innymi: Czytanie ze zrozumieniem, O co chodzi?, Moje sylabki, Moje układanki oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Autyzm – Ćwiczenia Stolikowe - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK