Nazwa produktu:

100 KART PRACY Z ĆWICZENIAMI KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNYMI DOSKONALĄCYMI UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA I PISANIA

Cena:

35,45 

Na stanie

HA278

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

100 KART PRACY Z ĆWICZENIAMI KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNYMI DOSKONALĄCYMI UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA I PISANIA

Prezentowane karty pracy służą doskonaleniu umiejętności czytania i pisania przez uczniów zarówno podczas zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, jak i w trakcie regularnych zajęć lekcyjnych.
Zawierają liczne zadania językowe, w tym ortograficzne i gramatyczne. Szereg kart ma na celu kształtowanie u uczniów umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Dobór zadań wynika z założenia, że techniki które kładą nacisk na skrupulatne nauczanie treści szkolnych oraz podejścia związane z przetwarzaniem informacji są na ogół skuteczniejsze niż metody pośrednie w których próbuje się ćwiczyć zaburzone procesy utrudniające uczniom uczenie się. Celem tych ćwiczeń jest zatem to, aby doskonalenie motoryki małej, percepcji wzrokowej i słuchowej dokonywało się w trakcie realizacji treści wynikających z podstawy programowej.
Materiały są realizacją podstawy programowej edukacji polonistycznej wczesnoszkolnego poziomu nauczania (klasy I-III). Zawierają również ćwiczenia związane z edukacją społeczną, przyrodniczą i informatyczną.

Autor Kazimierz Słupek
Liczba stron 110
Rok wydania 2021
Oprawa broszurowa

Produkt 100 KART PRACY dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym oferujemy kilkaset najrozmaitszych materiałów dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia skutecznie działa na polskim rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Barbara Sher czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Alicja Małasiewicz, Ewa Jakacka, Agnieszka Borowska-Kociemba i Iwona Tomasik. Jeśli potrzebujesz informacji z obszaru aktualnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, poprawna wymowa, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka oraz dysleksja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce dydaktyczne stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odszukaniu niezbędnych zestawów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!