Nazwa produktu:

PERCEPCJA WZROKOWA-KARTY ĆWICZEŃ

Cena:

65,00 

Na stanie

AA093

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

PERCEPCJA WZROKOWA – KARTY ĆWICZEŃ

To zestaw przeznaczony dla dzieci prawidłowo rozwijających się oraz dzieci z zaburzeniami percepcji wzrokowej. Można go wykorzystać jako pomoc terapeutyczną w gabinetach logopedycznych, w przedszkolach i szkołach, a także w pracy z dzieckiem w domu.

Zestaw wspiera kształtowanie i rozwój sprawności wzrokowej w zakresie:
– spostrzegania i różnicowania elementów,
– dokonywania analizy i syntezy obrazów,
– pamięci wzrokowej.
Poza tym korzystając z ćwiczeń dziecko rozwija logiczne myślenie, orientację przestrzenną, koncentrację uwagi. Zadania doskonalą ważne funkcje warunkujące m.in. naukę czytania, pisania, wykonywanie zadań matematycznych oraz rozwinięcie innych umiejętności wymaganych w trakcie nauki szkolnej.

Zestaw zawiera 12 atematycznych elementów wzorcowych, do których zostało ułożonych 80 zadań o zróżnicowanej formie i poziomie trudności, co umożliwia wszechstronną stymulację percepcji wzrokowej na różnych poziomach terapii.

Każda karta ćwiczeń w zestawie zawiera jasno sformułowane polecenie. Na każdym elemencie wzorcowym umieszczone są symbole graficzne (trzy różne typy). Manipulując elementami – poprzez obracanie bądź odwracanie – przekształcamy wygląd wykorzystanych symboli. Zamieszczone w publikacji zadania polegają na identyfikowaniu, przekształcaniu i różnicowaniu symboli.

Zestaw zawiera:
– 40 dwustronnych kart A4 zafoliowanych z zadaniami
– 12 elementów wzorcowych z grubej folii

Autorki – Anna Bubula, Agnieszka Bala

PERCEPCJA WZROKOWA – KARTY ĆWICZEŃ pochodzi z kolekcji polskiego wydawnictwa Arson. Marka ta oferuje setki produktów wspierających pracę edukacyjną z dziećmi w różnym wieku. W naszym sklepie internetowym pomagamy Państwu w doborze kompleksowych zestawów nieodzownych w terapii Metodą Krakowską®, wiele pochodzi właśnie z asortymentu Arson.

Asortyment marki Arson zawiera między innymi: pomoce logopedyczne, ćwiczenia słuchowe oraz publikacje dla terapeutów. Chociaż w naszym sklepie online koncentrujemy się przede wszystkim na dostarczaniu produktów mających zastosowanie w terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju, to większość z oferowanych produktów idealnie sprawdza się jako pomoce edukacyjne dla prawidłowo rozwijających się dzieci. Produkty marki Arson opublikowaliśmy w naszym sklepie między innymi w działach: grafomotoryka, wyrażenia dźwiękonaśladowcze, słucham i uczę się mówić, wczesne wspomaganie rozwoju, a także książki. Masz jakieś pytania odnośnie produktu PERCEPCJA WZROKOWA – KARTY ĆWICZEŃ? Gorąco zachęcamy do lub przez profil na Facebooku.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

PERCEPCJA WZROKOWA-KARTY ĆWICZEŃ - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

PERCEPCJA WZROKOWA-KARTY ĆWICZEŃ - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK