Nazwa produktu:

DZIECIĘCE OPOWIASTKI. CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM ORAZ ĆWICZENIA UTRWALAJĄCE..

Cena:

31,80 

Na stanie

AI088

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Dziecięce Opowiastki. Czytanie Ze Zrozumieniem Oraz Ćwiczenia Utrwalające…

Dziecięce opowiastki zostały napisane z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i młodszym wieku szkolnym, znajdujących się na ostatnim etapie terapii zaburzeń artykulacyjnych w obrębie głosek zębowych. Z doświadczenia wyniesionego z pracy z dziećmi wiem, że automatyzacja prawidłowej wymowy korygowanych głosek jest najdłuższym i najtrudniejszym etapem pracy.

Prawidłowa artykulacja w sylabach, wyrazach czy nawet zdaniach często nie przekłada się na spontaniczne wypowiedzi dziecka. Mimo dużych postępów w terapii swobodna rozmowa najdłużej ukazuje utrzymujące się zaburzenia.

Aby zautomatyzować prawidłowe ułożenie narządów artykulacyjnych nie wystarczy powtarzanie zdań i rymowanek. Należy stwarzać jak najwięcej sytuacji prowokujących spontaniczne budowanie wypowiedzi. Proponowane przeze mnie krótkie opowiadania opatrzone są historyjkami obrazkowymi oraz ćwiczeniami ogólnorozwojowymi, które stanowią przerwę w ćwiczeniach i są nagrodą dla dziecka za trud włożony w opowiedzenie historii i powtórzenie tekstu bajki.

Oprócz utrwalania prawidłowych wzorców artykulacyjnych “Dziecięce opowiastki” sprzyjają rozwijaniu umiejętności budowania dłuższych wypowiedzi, rozwijają słownictwo i wyobraźnię oraz uczą dostrzegać i rozumieć relacje przyczynowo-skutkowe.

(tekst: Marta Kuchnik)

ISBN: 978-83-62739-53-0

Format: A4


Prezentowany produkt DZIECIĘCE OPOWIASTKI. CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM ORAZ ĆWICZENIA UTRWALAJĄCE.. zaprojektowany został przez krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych artykułach edukacyjnych. W sklepie Juniora prezentujemy prawie 200 produktów przeznaczonych zarówno dla terapeutów dziecięcych jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu: demencja, zespół Aspergera czy choroba Alpersa. Wydawnictwo WIR zapewnia także fachową literaturę przeznaczoną dla nauczycieli oraz terapeutów. Produkty z asortymentu w/w wydawnictwa znajdą Państwo w naszym sklepie w różnych działach, między innymi: książeczki edukacyjne dla dzieci, nauka czytania, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, logiczne myślenie – analogie, matematyka dla dzieci, a także wczesne wspomaganie rozwoju. Eksperci z wydawnictwa WIR od lat organizują również rozmaite szkolenia poświęcone tematom z zakresu nieprawidłowości rozwoju. Akcesoria edukacyjne WIR doskonale sprawdzają się na wielu etapach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych produktów tej marki należą m.in.: Kocham szkołę!, Ćwiczenia do terapii afazji, Dyskleksja, Terapia funkcji poznawczych oraz Logopotyczki.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

DZIECIĘCE OPOWIASTKI. CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM ORAZ ĆWICZENIA UTRWALAJĄCE.. - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

DZIECIĘCE OPOWIASTKI. CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM ORAZ ĆWICZENIA UTRWALAJĄCE.. - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK