Nazwa produktu:

Zapamiętaj Jak Najwięcej – Poziom Mistrzowski

Cena:

25,00 

Na stanie

HA263

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

ZAPAMIĘTAJ JAK NAJWIĘCEJ – POZIOM MISTRZOWSKI

to pozycja, która powstała z myślą o dzieciach, które mają problemy z pamięcią i koncentracją. Z książki mogą korzystać także osoby dorosłe, które potrzebują treningu pamięci lub chcą w ciekawy sposób ćwiczyć swój umysł. W publikacji znajduje się 36 zdjęć przedstawiających przedmioty, pomieszczenia i osoby. Dziecko uważnie ogląda fotografię, a następnie, nie patrząc na nią, odpowiada na pytania. Dzięki temu można sprawdzić, jak dużo zapamiętało.

Autor: Magdalena Hinz
76 stron

Produkt ZAPAMIĘTAJ JAK NAJWIĘCEJ został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora oferujemy setki przeróżnych materiałów dydaktycznych grupy wydawniczej Harmonia. Pomoce te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma Harmonia pełni istotną rolę na rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także wydawnictwo naukowe oferujące liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Kate Wilde czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Ewa Pisula, Kazimierz Słupek, Alicja Tanajewska i Marta Wiśniewska. Jeżeli potrzebujesz przydatnych informacji z obszaru aktualnych trendów w psychoterapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, poprawna wymowa, wydawnictwo Harmonia, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe materiały stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odszukaniu niezbędnych zestawów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Zapamiętaj Jak Najwięcej – Poziom Mistrzowski - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK