Nazwa produktu:

WIEM, JAK TO ZROBIĆ-CZĘŚĆ 3

Cena:

37,91 

Na stanie

AI112

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Wiem, Jak To Zrobić – Część 3

to seria pomocy do terapii mowy i funkcji poznawczych dla dzieci oraz osób dorosłych z zaburzeniami takimi jak afazja, dysleksja, choroby otępienne, choroba Alzheimera, inne choroby neurozwyrodnieniowe, a także pacjentów po udarze mózgu. Pracując z zestawem pobudzamy do działania funkcje:

  • komunikacji językowej,
  • planowania,
  • pamięci wzrokowej i słuchowej,
  • uwagi,
  • praksji i gnozji.

Teczka zawiera planszę, zdjęcia i etykiety do układania.

Część 3. zawiera materiał oparty na codziennych czynnościach – golenie, ubieranie na deszczową porę, przyszywanie guzika.

Pomoce powstały na podstawie wieloletniego doświadczenia Autorki w pracy z pacjentami w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Oddziale Udarowym Szpitala Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Oferowany produkt „WIEM, JAK TO ZROBIĆ-CZĘŚĆ 3” zaprojektowany został przez wieloletnie popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych pomocach edukacyjnych. W naszym serwisie prezentujemy prawie 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu, np.: demencja, zespół downa czy mniej znany zespół Cockayne’a. Wydawnictwo WIR dostarcza również przydatną literaturę stworzoną dla nauczycieli oraz terapeutów. Znakomite pomoce z oferty w/w firmy można znaleźć w naszym sklepie internetowym w różnych działach, np.: historyjki obrazkowe, nauka czytania, grafomotoryka, logiczne myślenie, percepcja, a także pomoce logopedyczne. Specjaliści z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują również tematyczne szkolenia i warsztaty dedykowane problematyce zaburzeń rozwojowych. Pomoce edukacyjne WIR wyśmienicie sprawdzają się na wielu obszarach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych materiałów wydawnictwa należą między innymi: Wczesne wspomaganie rozwoju, Gimnastyka umysłowa, Dysklekcja, Moje układanki oraz Moje pierwsze zdania.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!