Układam, Piszę, Opowiadam

Cena:

43,00 

Na stanie

HA172

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

UKŁADAM, PISZĘ, OPOWIADAM 

Pomoc terapeutyczna do wspomagania rozwoju mowy

Układam, piszę, opowiadam to pomoc dydaktyczna przeznaczona dla nauczycieli, terapeutów oraz rodziców do pracy z dziećmi z niepełnosprawnością lekką i/lub umiarkowaną; posługujących się mową werbalną, komunikacją alternatywną lub wspomagającą.

Książka zawiera unikatowe, autorskie karty pracy do nauki budowy zdań prostych lub nauki czytania/pisania wspomaganych systemem obrazkowym. Zaproponowane w niej ćwiczenia i środki dydaktyczne sprawiają, że sprawdzi się ona w pracy z dziećmi zarówno z niepełnosprawnością intelektualną, jak i posługującymi się komunikacją alternatywną lub wspomagającą. Materiał ten został stworzony i był rozwijany w czasie wieloletniej pracy z dziećmi i młodzieżą.

126 kart A4
Autor: Aleksandra Wiśniewska

Produkt UKŁADAM, PISZĘ, OPOWIADAM wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie udostępniamy sporo przeróżnych materiałów dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka pełni istotną rolę na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne monografie dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Ellen Jack czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Magdalena Hinz, Małgorzata Podleśna, Alicja Tanajewska oraz Grażyna Wasilewicz. Jeśli poszukujesz wiarygodnych informacji z obszaru aktualnych trendów w logopedii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, poprawna wymowa, wydawnictwo Harmonia, grafomotoryka oraz ćwiczenia pamięci.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w skompletowaniu niezbędnych pomocy zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Układam, Piszę, Opowiadam - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK