Nazwa produktu:

TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH. ZESTAW KREATYWNY

Cena:

195,00 

Na stanie

AI261

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Trening Umiejętności Społecznych. Zestaw Kreatywny

Zestaw jest cennym narzędziem ułatwiającym naukę rozpoznawania, nazywania i skalowania emocji. Sprawdzi się w trakcie przedszkolnych zabaw oraz rozmów na temat trudnych sytuacji i związanych z nimi uczuć. Ponadto będzie pomocny w ćwiczeniu kompetencji społecznych, np. w wybieraniu stroju odpowiedniego do sytuacji czy pogody.

Z zestawy można korzystać na dwa sposoby – pracując według instrukcji lub według własnego pomysłu dostosowując ćwiczenia do stopnia rozwoju dziecka.

Zestaw przeznaczony jest:

 • dla dzieci w wieku 3-6 lat,
 • do terapii i codziennej zabawy,
 • dla rodziców, nauczycieli i terapeutów.

Zawartość teczki:

 • instrukcja,
 • 48 kartonowych kart z różnymi wariantami oczu i ust do układania,

 • 24 twarze z emocjami do wycinania,

 • 4 plansze do komponowania twarzy,

 • 12 zarysów twarzy i 12 zarysów postaci,

 • 4 karty z katalogiem uczuć, emocji i sytuacji,

 • 9 kart z katalogiem ubrań,

 • 40 zarysów postaci do ubierania,

 • 9 plansz do skalowania emocji i sytuacji.

W sumie aż 162 elementy do kreatywnego wykorzystania.

Trening umiejętności społecznych. Zestaw kreatywny to propozycja, która sprawdzi się zarówno podczas zajęć dydaktycznych, terapeutycznych, jak i w domu. Zestaw pozwoli dzieciom na oswojenie tematu emocji, a zabawy w nim zawarte pomogą w rozwoju rozumienia norm społecznych.

Joanna Węglarz, Dorota Bentkowska, autorki pomoceTUS.pl

Patroni:

Format: pudełko 27 cm x 33,5 cm x 5 cm

Autorka: Anna Jarosz-Bilińska

Prezentowany produkt „TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH. ZESTAW KREATYWNY” został opracowany przez wieloletnie popularne krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych materiałach terapeutycznych. W sklepie Juniora oferujemy mniej więcej 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla terapeutów dziecięcych jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: demencja, zespół downa czy choroba Canavan. Wydawnictwo WIR zapewnia także przydatną literaturę stworzoną dla nauczycieli i terapeutów. Produkty z oferty w/w marki znajdą Państwo w naszym sklepie online w różnych kategoriach, takich jak: ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, percepcja wzrokowa, a także pomoce logopedyczne. Liczni autorzy z wydawnictwa WIR regularnie organizują także rozmaite szkolenia i warsztaty poświęcone tematom z zakresu nieprawidłowości rozwojowych. Pomoce szkoleniowe tej marki bardzo dobrze sprawdzają się na wielu etapach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych produktów tej marki należą między innymi: Matematyka krok po kroku, Mój język polski, Moje sylabki, 20-minutówki logopedyczne oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!