Nazwa produktu:

Trening Szkolny. Klasa 6

Cena:

21,45 

Na stanie

HA183

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Trening Szkolny. Klasa 6

to ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne.

Jest to zbiór zadań mających na celu rozwijanie i stymulowanie funkcji psychofizycznych dzieci. Odbywa się to poprzez ćwiczenia: percepcji wzrokowej, percepcji słuchowej, koordynacji wzrokowo-słuchowej, grafomotoryki, koncentracji, orientacji przestrzennej, wyobraźni, pamięci, logicznego myślenia, sprawności manualnej, czytania i pisania, liczenia. Dodatkowo część zadań zawartych w tym zeszycie dotyczy wiadomości, które dziecko zdobywa w klasie 6 na lekcjach języka polskiego, matematyki, historii, biologii, geografii, muzyki i plastyki.

Produkt Trening szkolny został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora skompletowaliśmy setki najróżniejszych materiałów grupy wydawniczej Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka pełni istotną rolę na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Barbara Sher czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Renata Naprawa, Małgorzata Podleśna, Katarzyna Szłapa i Iwona Tomasik. Jeśli szukasz specjalistycznych informacji z obszaru aktualnych trendów w edukacji dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, , emocje i relacje społeczne, percepcja oraz fleksja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe materiały stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odnalezieniu niezbędnych pomocy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Trening Szkolny. Klasa 6 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK