Zajęcia Z Wychowawcą, Ćwiczą I Karty Pracy Dla Uczniów Klas Iv-Viii

Cena:

21,00 

Na stanie

HA302

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCĄ. ĆWICZENIA, GRY I KARTY PRACY DLA UCZNIÓW KLAS IV–VIII

Książka jest zbiorem gotowych ćwiczeń, gier i zabaw, dzięki którym nauczyciel może zrealizować kreatywne zajęcia wychowawcze przy minimalnych przygotowaniach. Poruszone zostały w niej tematy najbliższe problemom wychowawczym, z którymi spotykają się nauczyciele w szkołach podstawowych.

Przejrzysty podział materiału, zadania oparte na inspirujących pomysłach oraz ograniczenie do minimum teorii na rzecz praktycznych rozwiązań sprawiają, że jest to pozycja dla nauczycieli lubiących prowadzić zajęcia w sposób aktywny i otwarty na potrzeby uczniów.

Autor: Anna Kaim
60 czarno-białych stron A4

Produkt ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCĄ wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora skompletowaliśmy mnóstwo materiałów dydaktycznych GW Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka skutecznie działa na polskim rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Jason Fogler czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Arkadiusz Maćkowiak, Jacek Stojanowski, Alicja Tanajewska i Grażyna Wasilewicz. Jeśli szukasz wiarygodnych informacji z obszaru aktualnych trendów w terapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, , logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz fleksja.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe zestawy stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w zamówieniu niezbędnych pomocy zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Zajęcia Z Wychowawcą, Ćwiczą I Karty Pracy Dla Uczniów Klas Iv-Viii - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK