Nazwa produktu:

Czytanie Ze Zrozumieniem Ćwiczenia Dla Klasy 5

Cena:

62,00 

Na stanie

AI230

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Zestaw zawiera 11 testów sprawdzających umiejętność cichego czytania ze zrozumieniem. Ćwiczenia zostały przygotowane w oparciu o fragmenty utworów literackich, wybrane z wykazu lektur obowiązkowych nowej podstawy programowej języka polskiego z 2017 roku – klasa V.

Praca z zestawem ma na celu kształtowanie i rozwijanie zdolności rozumienia tekstu oraz doskonalenie umiejętności koncentracji, które są konieczne na każdym etapie edukacyjnym.

Testy posiadają oddzielne karty z odpowiedziami i punktacją, co umożliwia wykorzystanie ćwiczeń zarówno podczas zajęć w szkole, jak i w trakcie indywidualnej pracy ucznia w domu.

Autorka Grażyna Małgorzata Nowak – polonistka z pasją, egzaminator OKE, nauczyciel dyplomowany z ponad dwudziestoletnim stażem. “Czytanie ze zrozumieniem” jest efektem jej wieloletnich doświadczeń dydaktycznych i chęci stworzenia aktualnej (opartej na najnowszej podstawie programowej), przydatnej pomocy dla uczniów i nauczycieli zreformowanej szkoły podstawowej.

Autorka testów sprawdzających rozumienie czytanego tekstu dla uczniów klasy 4-8:

Liczba stron: 70
Format: A4

Zestaw testów CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM ĆWICZENIA DLA KLASY 5 zaprojektowany został przez popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych materiałach edukacyjnych. W naszym katalogu prezentujemy prawie 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: afazja, zespół downa czy choroba Refsuma. Marka WIR dostarcza także specjalistyczną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli i różnych terapeutów. Pozycje z katalogu w/w firmy umieściliśmy w naszym sklepie internetowym w różnych działach, np.: książeczki edukacyjne dla dzieci, programowanie języka – czasowniki, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – analogie, percepcja, a także emocje i relacje społeczne. Pedagodzy oraz terapeuci z wydawnictwa WIR od lat organizują także najrozmaitsze szkolenia i webinary poświęcone tematyce nieprawidłowości rozwoju. Akcesoria logopedyczne tej marki dobrze sprawdzają się w różnych etapach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych kolekcji tej marki należą między innymi: Wczesne wspomaganie rozwoju, O co chodzi?, Dysklekcja, 20-minutówki logopedyczne oraz Logopotyczki.

Czytanie Ze Zrozumieniem Ćwiczenia Dla Klasy 5 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK