Nazwa produktu:

TERAPIA - WARCABY

Cena:

43,35 

Na stanie

PL099

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Terapia – Warcaby to gra terapeutyczno – rehabilitacyjna.

Klasyczna gra w warcaby, w której znajdziemy duże drewniane pionki. Dzięki swojemu rozmiarowi oraz gramaturze wynikającej z materiału z którego są wykonane są one bardzo poręczne i łatwiejsze w chwytaniu.

Zawartość pudełka:
– 32 drewniane pionki x 2 kolory,
– instrukcja,
– plansza.

W sklepie Juniora prezentujemy produkty firmy Alexander z Gdańska, które mają zastosowanie w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma Alexander już od wielu lat opracowuje ciekawe ćwiczenia oraz pomoce edukacyjne. W czasach nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle istotne jest regularne opracowywanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego typu znakomicie wpisuje się w założenia promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w naszej ofercie. Do popularnych i szczególnie polecanych artykułów należą m.in.: Pamięć 3d, Family, Czego brakuje?, Pory roku oraz Dni tygodnia. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz programowanie języka.

Misją naszego sklepu online jest zapewnianie systemowych zestawów logopedycznych koniecznych w prowadzeniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne zestawy umieściliśmy w tematycznych działach, tak by ułatwić odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny do prowadzenia terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z zapewnieniem odpowiednich artykułów, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!