Nazwa produktu:

Terapia Ręki Od A Do Z. Narysuj Wzory

Cena:

29,00 

Na stanie

HA168

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

TERAPIA RĘKI OD A DO Z. NARYSUJ WZORY

Narysuj wzory to szósta część zestawu „Terapia ręki od A do Z”. Składa się z dziurkowanej tabliczki oraz 22 kart ze wzorami rysunków do odtworzenia. Zadaniem dziecka jest położenie dziurkowanej tabliczki na czystej kartce, zaznaczenie punktów na podstawie wybranego wzoru, a następnie zdjęcie tabliczki i połączenie punktów linią. Ćwiczenie ma na celu usprawnienie grafomotoryki, doskonalenie sprawności ręki oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Autorzy: Małgorzata Golubska, Jacek Szmalec, Dariusz Wyszyński

22 karty A4

Produkt Narysuj wzory wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl zgromadziliśmy wiele pomocy logopedycznych GW Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia działa na rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Ewa Pisula, Małgorzata Podleśna, Alicja Tanajewska i Anna Jarosz-Bilińska. Jeżeli potrzebujesz specjalistycznych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w logopedii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, poprawna wymowa, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz fleksja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce dydaktyczne stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odszukaniu niezbędnych pomocy zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Terapia Ręki Od A Do Z. Narysuj Wzory - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK