Puzzle Magnetyczne-Samochody

Cena:

35,50 

Na stanie

PL026

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puzzle magnetyczne Samochody to gra edukacyjna dla dzieci, która jest świetnym treningiem wyobraźni i cierpliwości.
W ramach terapii może być wykorzystana do ćwiczeń percepcji wzrokowej. Dziecko może układać elementy tworząc różne wzory samochodów samodzielnie lub odtwarzać wzory przedstawione na kartach.

Zestaw składa się z:

  • kolorowej planszy
  • 10 kart wzorów
  • 24 elementów z warstwą magnetyczną na odwrocie.
  • Pisak suchościeralny

Elementy można umieszczać na stojącej pod kątem planszy, nie będą się zsuwać dzięki zastosowanym magnesom.

W sklepie Juniora udostępniamy produkty polskiej marki Alexander, które wykorzystuje się w terapii rozwoju dzieci. Firma Alexander już od dziesięcioleci wytwarza rozmaite zabawki oraz pomoce edukacyjne. W czasach popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle istotne jest regularne opracowywanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Oferta tego rodzaju doskonale wpisuje się w zasady promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, z tego powodu właśnie oferujemy go w naszym katalogu. Do popularnych i sprawdzonych zestawów należą m.in.: Opowiem Ci mamo, Family, Opowieści dziwnej treści, Pory roku oraz Dni tygodnia. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, układanki lewopółkulowe oraz historyjki obrazkowe.

Misją naszego zespołu jest oferowanie wszechstronnych artykułów dydaktycznych niezbędnych w wdrażaniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne pozycje zamieściliśmy w tematycznych kategoriach, aby ułatwić Państwu wyszukanie asortymentu, który jest potrzebny w prowadzonej terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty z odszukaniem odpowiednich narzędzi, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Puzzle Magnetyczne-Samochody - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK