Nazwa produktu:

Słowa Do Pary. Ćwiczenia Dla Osób Z Zaburzeniem Komunikacji Językowej

Cena:

78,00 

Na stanie

AI250

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Słowa Do Pary. Ćwiczenia Dla Osób Z Zaburzeniami Komunikacji Językowej

to wartościowa pomoc terapeutyczna dedykowana osobom dorosłym z zaburzeniami komunikacji językowej. Ze względu na swoją uniwersalność może być także z powodzeniem stosowana w terapii dzieci.

Forma publikacji pozwala na sprawne aktualizowanie i uzupełnianie słownictwa z różnych kategorii. W skład książki wchodzą ćwiczenia oparte na tej samej zasadzie: łączeniu wyrazów w logiczne pary, a następnie utrwalaniu przez wypełnianie nimi luk w zdaniach. Taki system pracy usprawnia zdolności leksykalno-semantyczne i gramatyczne, co przekłada się na odbudowę i rozwój komunikacji.

W książce znajdują się ćwiczenia z 9 kategorii tematycznych:

  1. Rzeczownik – rzeczownik
  2. Czasownik – rzeczownik
  3. Przymiotnik – rzeczownik
  4. Przeciwieństwa
  5. Synonimy
  6. Związki frazeologiczne
  7. Geografia
  8. Imię – nazwisko
  9. Tytuły

Autorki: Mariola Czarnkowska, Anna Lipa, Paulina Wójcik-Topór

Format: Teczka A4

Ilość stron: 185

Książka “SŁOWA DO PARY. ĆWICZENIA DLA OSÓB Z ZABURZENIEM KOMUNIKACJI JĘZYKOWEJ” oferowana jest przez wieloletnie popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych artykułach edukacyjnych. W naszym katalogu oferujemy ok. 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla terapeutów dziecięcych jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami typu: afazja, udar mózgu czy choroba Alexandra. Firma WIR dostarcza także specjalistyczną literaturę tworzoną dla nauczycieli a także opiekunów. Materiały z katalogu w/w marki znajdą Państwo w naszym sklepie w rozmaitych kategoriach, takich jak: historyjki obrazkowe, nauka czytania, grafomotoryka, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, pomoce edukacyjne – szkoła, a także wczesne wspomaganie rozwoju. Pedagodzy oraz terapeuci z wydawnictwa WIR systematycznie organizują także różnego typu szkolenia dedykowane problematyce nieprawidłowości rozwoju. Akcesoria logopedyczne tej marki świetnie sprawdzają się na wielu etapach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych zestawów wydawnictwa należą między innymi: Czytanie ze zrozumieniem, Mój język polski, Moje sylabki, Trudne sytuacje społeczne oraz Logopotyczki.

Słowa Do Pary. Ćwiczenia Dla Osób Z Zaburzeniem Komunikacji Językowej - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK