Opowiadania Do Słuchania

Cena:

80,00 

Na stanie

AI227

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

“Opowiadania do słuchania. Ćwiczenia percepcji słuchowej dla dzieci” to znakomita pomoc w usprawnianiu funkcji słuchowych dzieci trzy- i czteroletnich.

Pozycja zawiera 10 dostosowanych do wieku słuchaczy historyjek oraz szereg zadań, które skutecznie rozwinął umiejętności rozumienia ze słuchu.
Do opowiadań dołączono zestaw plansz z ilustracjami, które dzięki zaangażowaniu analizatora wzrokowego, dodatkowo wspierają proces rozumienia.

“Opowiadania do słuchania” to zestaw ćwiczeń wspomagających funkcje słuchowe, szczególnie:

  • rozumienie tekstu słuchanego,
  • pamięć słuchową,
  • różnicowanie pytań.

W zestawie znajdują się:

  • książeczka z opowiadaniami i propozycjami ćwiczeń,
  • ilustracje i zestaw obrazków.

AUTORKI:

Małgorzata Nowak – logopeda, zajmuje się terapią dzieci z wadami wymowy, dysleksją i alalią oraz terapią osób dorosłych z afazją. Prowadzi grupowe zajęcia logopedyczne w żłobkach i przedszkolach. Prywatnie genealog-amator.

Jowita Wilk – anglista i logopeda, pracuje zarówno jako lektor języka angielskiego w szkole językowej, jak i terapeuta w żłobku, gdzie prowadzi diagnozę i terapię dzieci z opóźnionym rozwojem mowy.


Oferowane OPOWIADANIA DO SŁUCHANIA opracowane zostały przez doceniane popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych materiałach edukacyjnych. W sklepie Juniora oferujemy mniej więcej 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: afazja, zespoły otępienne czy choroba Canavan. Marka WIR oferuje także profesjonalną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli oraz opiekunów. Produkty z asortymentu w/w marki znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym w rozmaitych kategoriach, np.: historyjki obrazkowe, programowanie języka, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, logiczne myślenie – analogie, matematyka dla dzieci oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Pedagodzy oraz terapeuci z wydawnictwa WIR od lat organizują również różnego typu szkolenia i webinary poświęcone problematyce zaburzeń rozwojowych. Materiały szkoleniowe WIR znakomicie sprawdzają się w różnych etapach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do znanych kolekcji wydawnictwa należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, Mój język polski, Dysleksja – ćwiczenia językowe, Terapia funkcji poznawczych oraz Logotomy.

Opowiadania Do Słuchania - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK