Nazwa produktu:

MARCYSIA CZUJE ZA DUŻO

Cena:

29,80 

Na stanie

AT252

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Marcysia czuje za dużo

Marcysia jest wrażliwą dziewczynką, która najbardziej na świecie pragnęła być szczęśliwa. Jednak czuła w sobie wszystkie emocje: gniew, zakłopotanie, smutek, lęk, zazdrość. I jakby tego było mało, emocje pojawiały się w najmniej odpowiednich momentach. Kiedy stały się tak głośne i przytłaczające, że aż nie do zniesienia, Marcysia kazała im zniknąć. O dziwo, to wcale nie pomogło. Dziewczynka przestała czuć cokolwiek, a to było nawet gorsze! Na szczęście dokonała pewnego ważnego odkrycia: nie warto uciekać przed emocjami, lepiej wyjść im naprzeciw i bliżej się im przyjrzeć. Poznała też dwóch innych członków emocjonalnego zespołu: turkusowa wyglądała na asertywną i pewną siebie, a żółta miała niezwykły zmysł równowagi… To spotkanie zmieni wszystko!

Ta fantastycznie zilustrowana bajka potrafi powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Genialnie obrazuje zespoły zaburzeń nastroju, wysoką wrażliwość, przeciążenie emocjonalne, podstawowe i złożone emocje, pierwsze objawy depresji, poczucie własnej wartości i wewnętrzny pokój.

Książki Allison zaszczepiają w dziecku wiarę w siebie i zasadzają ziarenko samoakceptacji.

„Marcysia czuje za dużo” to książka psychoedukacyjna, dołączone są do niej cyfrowe karty pracy i zabawy psychologicznej. W serii ukaże się również poradnik „Trafiony, zatopiony. Jak pomóc dziecku przejść przez powódź emocji” i oparta na nim psychoedukacyjna bajka dla dzieci „Diego czuje za mocno”, o orzeszku w naszym mózgu zwanym amygdalą i strategiach regulacji napięcia emocjonalnego. Allison Edwards jest psycholożką, pedagożką, terapeutką, praktykiem Therapy Play. Prowadzi szkolenia dla psychologów i pedagogów.

36 stron

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MARCYSIA CZUJE ZA DUŻO - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

MARCYSIA CZUJE ZA DUŻO - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK