Maniery Mają Znaczenie

Cena:

19,90 

Na stanie

HA195

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

MANIERY MAJĄ ZNACZENIE

to książka, która za pośrednictwem kolorowych, wesołych ilustracji opowiada dzieciom o tym, czym są dobre maniery i dlaczego są takie ważne. Ułatwiają wchodzenie w interakcje społeczne, pomagają nam zgodnie żyć ze sobą i wpływają na to, jak postrzegają nas inne osoby. Autorka w jasny i przystępny sposób opowiada o dobrych manierach:• kiedy powiedzieć „proszę” i „dziękujꔕ jak się właściwie zachowywać przy stole• jak uprzejmie odpowiadać osobom spoza rodziny• i wiele, wiele więcej!

Produkt MANIERY MAJĄ ZNACZENIE wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora skompletowaliśmy setki materiałów grupy wydawniczej Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe publikujące liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Barbara Sher czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Arkadiusz Maćkowiak, Małgorzata Podleśna, Bogumiła Toczyńska i Grażyna Wasilewicz. Jeżeli potrzebujesz informacji z zakresu aktualnych trendów w psychoterapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, , wydawnictwo Harmonia, percepcja oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe materiały dydaktyczne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w znalezieniu niezbędnych materiałów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Maniery Mają Znaczenie - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK