Nazwa produktu:

Lektury Jak Malowane.liryka I Dramat-Klasy 4-8

Cena:

58,00 

Brak w magazynie

AI222

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Lektury Jak Malowane. Liryka I Dramat – Klasy 4-8

JĘZYK POLSKI INACZEJ! RYSUJ, NOTUJ I ZAPAMIĘTUJ!

“LEKTURY JAK MALOWANE” to połączenie polonistycznej pasji z graficznym przekazywaniem wiedzy. Autorka sprawnie posługuje się techniką notowania wizualnego, dzięki czemu literackie treści są szybciej przyswajane. Wspomagając słowo obrazem, tworzymy skojarzenia, dzięki którym efektywniej się uczymy.

Liryka to karty pracy do utworów: Baczyńskiego, Białoszewskiego, Fredry, Herberta, Kochanowskiego, Krasickiego, Leśmiana, Mickiewicza, Miłosza, Norwida, Przerwy-Tetmajera, Różewicza, Słowackiego, Szekspira, Wybickiego.

Autor: Sylwia Oszczyk

ISBN: 978-83-65423-82-5

Format: Teczka A4

Ilość stron: 52

Zestaw LEKTURY JAK MALOWANE.LIRYKA I DRAMAT-KLASY 4-8 został opracowany przez wieloletnie polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych pomocach terapeutycznych. W naszym katalogu oferujemy mniej więcej 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: demencja, zespoły otępienne czy choroba Parkinsona. Marka WIR oferuje także naukową literaturę przeznaczoną dla nauczycieli oraz opiekunów. Artykuły z katalogu w/w wydawnictwa znajdą Państwo w naszym sklepie online w różnych kategoriach, np.: książeczki edukacyjne dla dzieci, programowanie języka – czasowniki, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, poprawna wymowa, matematyka dla dzieci oraz emocje i relacje społeczne. Liczni autorzy z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują także różnego typu szkolenia i webinary dedykowane problematyce zaburzeń rozwoju. Pomoce szkoleniowe WIR wyśmienicie sprawdzają się w różnych etapach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych zestawów wydawnictwa należą między innymi: Matematyka krok po kroku, O co chodzi?, Dyslekcja – ćwiczenia językowe, Terapia funkcji poznawczych oraz Logotomy.

Lektury Jak Malowane.liryka I Dramat-Klasy 4-8 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK