Nazwa produktu:

ĆWICZENIA WPROWADZAJĄCE I UTRWALAJĄCE GŁOSKI Ś, Ź, Ć, DŹ

Cena:

23,37 

Na stanie

HA270

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

ĆWICZENIA WPROWADZAJĄCE I UTRWALAJĄCE GŁOSKI Ś, Ź, Ć, DŹ

Prezentowana publikacja jest przeznaczona dla logopedów i terapeutów pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców. Podane w niej ćwiczenia są na tyle łatwe, że będą w stanie wykonać je nawet dzieci od trzeciego roku życia.
Publikacja zawiera zestaw ćwiczeń przygotowujących aparat artykulacyjny: wargi, język, podniebienie miękkie i drogi oddechowe do wymowy poszczególnych głosek.Zaproponowane zadania doskonalą koordynację wzrokowo-ruchową oraz koncentrację, pamięć i spostrzeganie, usprawniają motorykę małą poprzez wycinanie i przyklejanie etykietek, rysowanie od lewej do prawej, z góry na dół, kolorowanie. Materiał może także posłużyć do ćwiczenia globalnego czytania wyrazów.

Autor: Magdalena Maniecka
112 stron
Format 292x205x7mm

Produkt ĆWICZENIA WPROWADZAJĄCE I UTRWALAJĄCE GŁOSKI Ś, Ź, Ć, DŹ został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl oferujemy wiele materiałów dydaktycznych wydawnictwa Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia pełni istotną rolę na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Alicja Małasiewicz, Romana Sprawka, Bogumiła Toczyńska i Sławomir Wrzesiński. Jeśli poszukujesz informacji z obszaru nowoczesnych trendów w logopedii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, percepcja słuchowa oraz nauka czytania.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe pomoce dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odnalezieniu niezbędnych pomocy serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ĆWICZENIA WPROWADZAJĄCE I UTRWALAJĄCE GŁOSKI Ś, Ź, Ć, DŹ”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK