Nazwa produktu:

Ćwiczenia Linearnego Przetwarzania-Połówki

Cena:

96,42 

Na stanie

AC073

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia Linearnego Przetwarzania – Połówki

Pomoc Połówki – ćwiczenia linearnego przetwarzania przeznaczona jest dla dzieci przygotowujących się do nauki czytania.


Linearne przetwarzanie informacji wzrokowych jest podstawą prawidłowej percepcji obrazu oraz pisma. Aby dziecko mogło spostrzegać i rozumieć przebieg zdarzeń przedstawionych na ilustracjach w książeczkach oraz historyjkach obrazkowych, powinno wcześniej osiągnąć biegłość w składaniu tematycznych obrazków z dwóch części – rozciętych pionowo, poziomo oraz po skosie.


Składanie obrazków z dwóch części ułatwia pojawienie się prymarnych umiejętności, takich jak:

  • dostrzeganie relacji między częścią a całością,
  • percepcja materiału od lewej do prawej,
  • percepcja materiału od góry do dołu,
  • dokonywanie analizy i syntezy na materiale tematycznym.

Zestaw zawiera 34 obrazki rozcięte na dwie części (10 pionowo, 10 poziomo, 7 skośnie w lewo, 7 skośnie w prawo). Do zestawu dołączona jest również instrukcja.


Produkt Połówki – ćwiczenia linearnego przetwarzania opracowany został przez znane Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie materiały dostarczane przez Centrum Diagnostyczne stanowią ważną część posiadanego przez nas asortymentu, gdyż naszą ideą jest przede wszystkim zapewnianie profesjonalnego wyposażenia potrzebnego do prowadzenia terapii wg Metod Krakowskiej®. Jeśli napotkałeś problem z wyszukaniem potrzebnych artykułów, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.

Metoda Krakowska® od lat jest skutecznie stosowana w terapii dzieci z objawami autyzmu, dysleksji czy alalii. W głównym założeniu opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® prof. Cieszyńskiej. Nauce czytania towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Materiały dydaktyczne oferowane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej udostępniamy w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: logiczne myślenie, motoryka mała i duża, historyjki obrazkowe, nauka czytania oraz fleksja. Wydawnictwo Metody Krakowskiej® cyklicznie organizuje także praktyczne webinary w odpowiedzi na potrzeby rodziców a także opiekunów i terapeutów.

Ćwiczenia Linearnego Przetwarzania-Połówki - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK