Nazwa produktu:

Co Mógłbyś (Od)Powiedzieć

Cena:

35,00 

Na stanie

HA159

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

CO MÓGŁBYŚ (OD)POWIEDZIEĆ? 

ĆWICZENIA KSZTAŁTUJĄCE UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNE W niniejszej książce opracowano kilkadziesiąt sytuacji i podano najbardziej popularne zdania, frazy lub wyrazy, które należy wtedy wypowiedzieć. Pracując z tą publikacją, dziecko będzie ćwiczyło zasady powitań i pożegnań z rówieśnikiem, członkiem rodziny i obcą osobą dorosłą; utrwali wiedzę, w jakich sytuacjach używać słów „dziękuję”, „proszę”, „przepraszam”; będzie wiedziało, jak grzecznie rozmawiać przez telefon i domofon, w jakich słowach wyrażać troskę o innych, jak okazywać sympatię, jak grzecznie zachowywać się w szkole, w miejscach publicznych, przy stole i w towarzystwie innych.W książce przedstawiono 57 zdjęć. Na stronach parzystych umieszczono fotografie dla dziecka. Na stronach nieparzystych zapisano pytania, które czyta dorosły pracujący z uczniem.

Produkt CO MÓGŁBYŚ (OD)POWIEDZIEĆ? dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora oferujemy sporo rozmaitych pomocy terapeutycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka Harmonia skutecznie działa na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także wydawnictwo naukowe oferujące liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Renata Naprawa, Kazimierz Słupek, Katarzyna Szłapa i Iwona Tomasik. Jeśli potrzebujesz rzetelnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w terapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, , wydawnictwo Harmonia, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz nauka czytania.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe materiały stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w znalezieniu niezbędnych pomocy zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Co Mógłbyś (Od)Powiedzieć - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK