Uczę Się Rozumieć Innych- Emocje I Gesty

Cena:

34,50 

Na stanie

HA013

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

UCZĘ SIĘ ROZUMIEĆ INNYCH – Emocje I Gesty

„Emocje i gesty” są drugą częścią cyklu „Uczę się rozumieć innych”. W publikacji wykorzystano kilkadziesiąt zdjęć osób wyrażających w różny sposób podstawowe emocje, na przykład radość, smutek czy strach. Każda fotografia umieszczona jest na jednej stronie. Na sąsiedniej stronie znajduje się miniatura zdjęcia oraz pytania, które powinny być użyte w trakcie jej omawiania. Pomoc została tak pomyślana, że po złożeniu publikacji (jak stawia się kalendarz biurowy) można prezentować dziecku tylko zdjęcie. Pytania i polecenia są pomocą w nauce rozpoznawania, nazywania oraz wskazywania przyczyn pojawienia się różnorodnych stanów emocjonalnych w zależności od kontekstu sytuacyjnego. Książka powstała z myślą o kształtowaniu umiejętności ważnych dla rozwoju społecznego zarówno małych dzieci, jak i osób z zaburzeniami, na przykład ze spektrum autyzmu.

Produkt UCZĘ SIĘ ROZUMIEĆ INNYCH – Emocje i gesty dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy setki najróżniejszych pomocy dydaktycznych GW Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia działa na rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Barbara Sher czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Arkadiusz Maćkowiak, Romana Sprawka, Bogumiła Toczyńska i Grażyna Wasilewicz. Jeśli szukasz solidnych informacji z obszaru aktualnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka oraz nauka czytania.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe pomoce dydaktyczne stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odnalezieniu niezbędnych pomocy zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Uczę Się Rozumieć Innych- Emocje I Gesty - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK