Nazwa produktu:

WIEM, JAK TO ZROBIĆ-CZĘŚĆ 2

Cena:

37,91 

Na stanie

AI111

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Wiem, Jak To Zrobić – Część 2

to seria pomocy do terapii mowy i funkcji poznawczych dla dzieci oraz osób dorosłych z zaburzeniami takimi jak afazja, dysleksja, choroby otępienne, choroba Alzheimera, inne choroby neurozwyrodnieniowe, a także pacjentów po udarze mózgu. Pracując z zestawem pobudzamy do działania funkcje:

  • komunikacji językowej,
  • planowania,
  • pamięci wzrokowej i słuchowej,
  • uwagi,
  • praksji i gnozji.

Teczka zawiera planszę, zdjęcia i etykiety do układania.

Część 2. zawiera materiał oparty na codziennych czynnościach – smażenie kotleta, przygotowanie sałatki, nakrywanie do stołu.

Pomoce powstały na podstawie wieloletniego doświadczenia Autorki w pracy z pacjentami w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Oddziale Udarowym Szpitala Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Prezentowany produkt WIEM, JAK TO ZROBIĆ-CZĘŚĆ 2 dostarczany jest przez znane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych pomocach edukacyjnych. W naszym sklepie internetowym oferujemy ok. 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami typu: afazja, zespoły otępienne czy choroba Alzheimera. Polskie wydawnictwo WIR dostarcza także fachową literaturę tworzoną dla nauczycieli i psychologów. Artykuły z asortymentu w/w firmy można znaleźć w naszym sklepie internetowym w rozmaitych kategoriach, między innymi: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, poprawna wymowa, pomoce edukacyjne – szkoła oraz pomoce dydaktyczne przedszkole. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują również różnego typu webinary dedykowane tematom z zakresu nieprawidłowości rozwoju. Pomoce edukacyjne WIR znakomicie sprawdzają się na wielu etapach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych produktów tej marki należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, Mój język polski, Moje sylabki, Trudne sytuacje społeczne oraz Lektury jak malowane.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

WIEM, JAK TO ZROBIĆ-CZĘŚĆ 2 - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

WIEM, JAK TO ZROBIĆ-CZĘŚĆ 2 - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK