Nazwa produktu:

TERAPIA - CHIŃCZYK

Cena:

43,35 

Na stanie

PL097

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

TERAPIA – CHIŃCZYK to gra terapeutyczno – rehabilitacyjna.

Klasyczna gra, oparta na prostych zasadach. Prezentowana wersja wyróżnia się wysokimi drewnianymi pionkami, ułatwiającymi chwytanie oraz nieco większą planszą.

Zawartość pudełka:
– 16 drewnianych pionków,
– plansza,
– kostka,
– instrukcja.

W sklepie Juniora prezentujemy artykuły polskiego producenta Alexander z Gdańska, które są wykorzystywane w terapii rozwoju dzieci. Firma Alexander już od wielu lat produkuje rozmaite zabawki oraz akcesoria terapeutyczne. W czasach popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest regularne produkowanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego typu idealnie wpisuje się w założenia promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie oferujemy go w naszym katalogu. Do znanych i polecanych artykułów należą między innymi: Opowiem Ci mamo, Puzzle magnetyczne, Czego brakuje?, Nawlekaj nie czekaj oraz Tablice – różnice. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, nauka czytania, logiczne myślenie – kategoryzacje, ćwiczenia lewopółkulowe oraz historyjki obrazkowe.

Priorytetem naszego zespołu jest oferowanie kompleksowych artykułów edukacyjnych koniecznych w prowadzeniu terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne pomoce posegregowaliśmy w rozmaitych działach, tak by ułatwić poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny na obecnym etapie terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z odszukaniem odpowiednich zestawów, gorąco zapraszamy do kontaktu poprzez profil na FB.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „TERAPIA – CHIŃCZYK”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK