Nazwa produktu:

TERAPIA – CHIŃCZYK

Cena:

43,35 

Na stanie

PL097

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

TERAPIA – CHIŃCZYK to gra terapeutyczno – rehabilitacyjna.

Klasyczna gra, oparta na prostych zasadach. Prezentowana wersja wyróżnia się wysokimi drewnianymi pionkami, ułatwiającymi chwytanie oraz nieco większą planszą.

Zawartość pudełka:
– 16 drewnianych pionków,
– plansza,
– kostka,
– instrukcja.

W sklepie Juniora prezentujemy artykuły polskiego producenta Alexander z Gdańska, które są wykorzystywane w terapii rozwoju dzieci. Firma Alexander już od wielu lat produkuje rozmaite zabawki oraz akcesoria terapeutyczne. W czasach popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest regularne produkowanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego typu idealnie wpisuje się w założenia promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie oferujemy go w naszym katalogu. Do znanych i polecanych artykułów należą między innymi: Opowiem Ci mamo, Puzzle magnetyczne, Czego brakuje?, Nawlekaj nie czekaj oraz Tablice – różnice. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, nauka czytania, logiczne myślenie – kategoryzacje, ćwiczenia lewopółkulowe oraz historyjki obrazkowe.

Priorytetem naszego zespołu jest oferowanie kompleksowych artykułów edukacyjnych koniecznych w prowadzeniu terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne pomoce posegregowaliśmy w rozmaitych działach, tak by ułatwić poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny na obecnym etapie terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z odszukaniem odpowiednich zestawów, gorąco zapraszamy do kontaktu poprzez profil na FB.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

TERAPIA – CHIŃCZYK - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

TERAPIA – CHIŃCZYK - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK