Nazwa produktu:

SŁOWA W AKCJI – POTRAWY W KUCHNI I RESTAURACJI

Cena:

29,34 

Na stanie

HA098

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Słowa W Akcji! – Potrawy W Kuchni I Restauracji

Słowa w akcji to pomoc o prawie nieograniczonych możliwościach. To narzędzie, które pozwala ożywić język i nadać mu funkcje użytkowe. Połączenie obrazków, przedstawiających potrawy i ich składniki, z uproszczonymi planszami, prezentującymi między innymi kuchenkę z garnkiem i patelnię, misę z mikserem czy stoliki w restauracji, umożliwia wprowadzenie akcji, na przykład przygotowywanie dań czy zamawianie potraw. Zatem dziecko nie tylko uczy się prostego „nazywania”, ale bawiąc się, poznaje kolejne słowa w kontekście sytuacyjnym i gramatycznym zarazem. Publikacja stanowi twórczy sposób na wspomaganie rozwoju mowy małego dziecka.

Produkt SŁOWA W AKCJI! – Potrawy w kuchni i restauracji dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora udostępniamy mnóstwo najrozmaitszych materiałów dydaktycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka funkcjonuje na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Renata Naprawa, Ewa Jakacka, Bogumiła Toczyńska oraz Sławomir Wrzesiński. Jeżeli poszukujesz przydatnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w logopedii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, poprawna wymowa, logiczne myślenie, percepcja słuchowa oraz ćwiczenia pamięci.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe zestawy niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w znalezieniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SŁOWA W AKCJI – POTRAWY W KUCHNI I RESTAURACJI”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK