Nazwa produktu:

Skąd Ten Dźwięk?

Cena:

32,10 

Brak w magazynie

PL061

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Skąd ten dźwięk? to edukacyjna gra planszowa i karciana, która z pewnością sprawi dzieciom wiele frajdy i będzie świetną pomocą w terapii. Gra przedstawia związki między obrazem i dźwiękiem, dzięki czemu dziecko może ćwiczyć percepcję wzrokową i słuchową, refleks oraz pamięć.

Karty do gry można wykorzystać grając w Piotrusia i Pamięć.

Zawartość pudełka:

– Plansze 28 szt.
– Karty do gry ,, Piotruś” i ,,Pamięć” 25 szt.
– Żetony 50 szt
– Instrukcja.

Przed rozpoczęciem gry jej uczestnicy zapoznają się z pasującymi do siebie parami kart obrazków i napisów ( zapisu dźwięków). Pary kart łączy wspólny numer- w lewym górnym rogu. Z talii kart biorących udział w grze odkłada się kartę nr 13. Karty z napisami należy potasować i położyć w stos na stole, rewersem do góry. Karty z obrazkami należy rozłożyć na stole ilustracją do góry. Każdy gracz otrzymuje po 5 żetonów. Grę rozpoczyna najmłodszy gracz, a kolejka przebiega zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Rozpoczynający odsłania pierwszą z góry kartę ze stosu kładąc ją napisem do góry. W tym momencie wszyscy gracze czytają napis i starają się jak najszybciej znaleźć pasujący do niego obrazek z kart rozłożonych na stole. Ten, kto znajdzie pierwszy właściwą kartę, kładzie na niej swój żeton. Na karcie można położyć tylko 1 żeton – ten, który znajdzie się tam jako pierwszy. Jeśli po sprawdzeniu okaże się, że karty pasują do siebie, to żeton można odłożyć do pudełka, a następny gracz w kolejce odkrywa kolejną kartę. Zwycięzcą w grze zostaje ten, kto najszybciej pozbył się swoich żetonów.


W sklepie Juniora oferujemy artykuły polskiej marki Alexander, które przydają się w terapii rozwoju dzieci. Firma już od lat opracowuje ciekawe zabawki oraz akcesoria terapeutyczne. W czasach popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle istotne jest regularne dostarczanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Oferta tego typu wspaniale wpisuje się w idee promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, z tego powodu udostępniamy go w naszym sklepie online. Do popularnych i sprawdzonych zestawów należą między innymi: Łubudu, Pisanie i zmazywanie, Obserwujesz i znajdujesz, Ale pary misz, masz oraz Mówię poprawnie. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, nauka czytania, logiczne myślenie – kategoryzacje, układanki lewopółkulowe oraz afazja.

Misją sklepu Juniora.pl jest zapewnianie wszechstronnych pomocy edukacyjnych wymaganych w pracy terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego oferowane produkty posortowaliśmy w różnych działach, aby ułatwić poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny w obecnej fazie terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy ze zorganizowaniem odpowiednich zestawów, gorąco zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Skąd Ten Dźwięk? - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK