Nawlekaj Nie Czekaj-Wersja Mini-Gra Zręcznościowa

Cena:

30,99 

Na stanie

PL036

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Nawlekaj nie czekaj (wersja mini) to gra edukacyjna dla dzieci młodszych, starszych i dorosłych. W ramach ćwiczeń terapeutycznych świetnie sprawdzi się do trenowania zręczności, zapamiętywania sekwencji wzrokowych i ich odwzorowywania.

Gracz odkrywa kartę, a następnie wpatruje się w nią przez kilka sekund stara się zapamiętać kolejność kolorów. Po sygnale nawleka na linkę jak najszybciej kolorowe kule, zgodnie z układem odczytanym z karty.
W ramach gry można dostosować poziom trudności do możliwości graczy.

Zawartość pudełka
– 55 kart
-12 kul
-klepsydra
-2 linki
-60 żetonów
-instrukcja

W sklepie Juniora prezentujemy artykuły polskiego producenta Alexander, które mogą być przydatne w terapii rozwoju dzieci. Firma już od lat wytwarza przeróżne zabawki oraz pomoce dydaktyczne. W dobie dominacji wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle istotne jest cykliczne dostarczanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Oferta tego typu idealnie wpisuje się w idee promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w naszym sklepie internetowym. Do popularnych i polecanych artykułów należą między innymi: Pamięć 3d, Family, Obserwujesz i znajdujesz, Nawlekaj nie czekaj oraz Pamięć słowa. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz afazja.

Celem naszego sklepu online jest oferowanie wszechstronnych materiałów edukacyjnych koniecznych w wdrażaniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego liczne artykuły posegregowaliśmy w tematycznych kategoriach, tak by ułatwić Państwu odnalezienie kompletu, który jest potrzebny w obecnej fazie terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z odszukaniem odpowiednich pomocy, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Nawlekaj Nie Czekaj-Wersja Mini-Gra Zręcznościowa - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK