Nazwa produktu:

Puzzle-Postacie

Cena:

26,00 

Brak w magazynie

PL063

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puzzle Postacie to doskonała układanka edukacyjna dla najmłodszych. Gra jest wspaniałym treningiem logicznego myślenia, z drugiej rozwija dziecięcą wyobraźnię, pozwalając na stworzenie własnych, nie zawsze oczywistych kompozycji, które mogą dostarczyć sporej dawki radości.

Zabawa polega na układaniu postaci z trzech elementów. Zadaniem gracza jest odpowiednie dopasowanie do siebie głowy, korpusu i nóg postaci, tak aby tworzyła spójną tematycznie całość (np. postać klauna czy indianina).

Zawartość pudełka:

– 30 elementów ( 10 postaci )

W naszym sklepie internetowym oferujemy artykuły polskiej marki Alexander z Gdańska, które mogą być przydatne w terapii rozwoju dzieci. Firma Alexander już od dekad wytwarza pomysłowe ćwiczenia oraz pomoce dydaktyczne. W czasach nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle istotne jest regularne produkowanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Oferta tego rodzaju bardzo dobrze wpisuje się w zasady promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w naszym sklepie. Do popularnych i szczególnie polecanych artykułów należą między innymi: Pamięć 3d, Pisanie i zmazywanie, Opowieści dziwnej treści, Pory roku oraz Tablice – różnice. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, percepcja wzrokowa oraz zabawki drewniane.

Celem naszego sklepu jest zapewnianie komplementarnych zestawów logopedycznych potrzebnych w prowadzeniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne pomoce posegregowaliśmy w odpowiednich kategoriach, aby ułatwić Państwu wyszukanie asortymentu, który jest potrzebny w terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty ze zorganizowaniem odpowiednich narzędzi, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Puzzle-Postacie - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK