Nazwa produktu:

Przypadki Agatki- 6 Książeczek

Cena:

143,00 

Brak w magazynie

AI210

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email


PRZYPADKI AGATKI – 6 KSIĄŻECZEK

to sześć książeczek dla najmłodszych, dzięki którym dzieci po raz pierwszy zetkną się z przypadkami, znanymi rodzicom z gramatyki języka polskiego. Odmiana rzeczowników została pokazana w sposób najprostszy, okraszona pięknymi rysunkami Edyty Karaban, dzięki czemu dzieci z chęcią odkrywają zasady fleksji języka polskiego i uczą się poprawnej mowy.

Tytuły kolejnych części serii to pytania przypadków gramatycznych. Co ważne, ich kolejność nie jest taka, jakiej uczono nas w szkole – w naszej serii po książeczce “Kogo? Czego?” następuje “Kogo? Co?”. Dlaczego tak? Bo zestaw jest skierowany do maluchów, a w rozwoju mowy dziecka przypadki pojawiają się w innej kolejności (rozwojowe narastanie gramatyki u dziecka).

W skład pakietu wchodzą następujące książeczki:

1. Kto? Co?

2. Kogo? Czego?

3. Kogo? Co?

4. O kim? O czym?

5. Z kim? Z czym?

6. Komu? Czemu?


Autorki: Agnieszka Fabisiak-Majcher, Elżbieta Ławczys

Ilustracje: Edyta Karaban

Oferowany produkt “PRZYPADKI AGATKI- 6 KSIĄŻECZEK” zaprojektowany został przez doceniane popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych pomocach logopedycznych. W naszym katalogu prezentujemy prawie 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci autystycznych jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu: afazja, zespoły otępienne czy choroba Refsuma. Wydawnictwo WIR oferuje również naukową literaturę stworzoną dla nauczycieli a także rodziców. Znakomite pomoce z katalogu w/w wydawnictwa można znaleźć w naszym sklepie internetowym w rozmaitych działach, między innymi: książeczki edukacyjne dla dzieci, nauka czytania, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – analogie, matematyka dla dzieci oraz emocje i relacje społeczne. Liczni autorzy z wydawnictwa WIR od lat organizują także najrozmaitsze szkolenia dedykowane zagadnieniom z obszaru nieprawidłowości rozwoju. Akcesoria dydaktyczne WIR doskonale sprawdzają się w różnych etapach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych produktów tej marki należą między innymi: Matematyka krok po kroku, O co chodzi?, Moje sylabki, 20-minutówki logopedyczne oraz Moje pierwsze zdania.

Przypadki Agatki- 6 Książeczek - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK