Promocja!

Pralka Z Wyrazami

Cena:

Original price was: 70,20 zł.Current price is: 60,00 zł.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 70,20 

Brak w magazynie

PL087

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Wyjątkowa gra edukacyjna z nietuzinkowymi rekwizytami.

W zestawie znajdziemy trójwymiarową drewnianą pralkę o wymiarach 19 x 21 x 12 cm, w której dziecko umieszcza kartoniki z wyselekcjonowanymi strojami.

Po umownym procesie prania, następuje rozwieszanie ubranek. Kartoniki mają specjalne otwory umożliwiające ich nawlekanie na załączone w zestawie sznurki.

Cała zabawa jest pretekstem do ćwiczeń:
– poprawnej wymowy,
– czytania,
– pamięci słuchowej,
– percepcji wzrokowej,
– kategoryzacji
– umiejętności przeliczania,
– wyodrębniania ze zbioru.

Zawartość opakowania:

– trójwymiarowa pralka wykonana ze sklejki (do samodzielnego złożenia),
– ubranka / kartoniki – 80 szt.,
– sznurówki – 5 szt.,
– tabliczki „Kapsułka” – 32 szt.,
– karty kodów – 42 szt.,
– klepsydra,
– instrukcja.


W naszym sklepie internetowym oferujemy artykuły marki Alexander z Gdańska, które wykorzystuje się w terapii rozwoju najmłodszych. Firma już od dekad projektuje przeróżne ćwiczenia oraz akcesoria terapeutyczne. W czasach popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle istotne jest cykliczne dostarczanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Asortyment tego typu wyjątkowo dobrze wpisuje się w założenia promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, z tego powodu oferujemy go w sklepie Juniora. Do znanych i szczególnie polecanych produktów należą m.in.: Opowiem Ci mamo, Pisanie i zmazywanie, Opowieści dziwnej treści, Pory roku oraz Mówię poprawnie. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, motoryka mała i duża, kategoryzacje, percepcja oraz analiza i synteza wzrokowa.

Misją naszego sklepu jest dostarczanie systemowych materiałów edukacyjnych potrzebnych w pracy terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne pozycje umieściliśmy w różnych działach, aby ułatwić Państwu poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny w terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z wyszukaniem odpowiednich artykułów, gorąco zapraszamy do kontaktu poprzez profil na FB.

Pralka Z Wyrazami - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK