Puzzle Magnetyczne-Ubranka

Cena:

36,00 

Na stanie

PL028

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puzzle magnetyczne Ubranka to wspaniała gra edukacyjna, w ramach której dzieci ćwiczą zręczność manualną, umiejętność rozpoznawania kształtów, spostrzegawczość, pobudzają wyobraźnię i kreatywność. Puzzle doskonale sprawdzą się więc również jako pomoc terapeutyczna w ćwiczeniach percepcji wzrokowej.

Kolorowe ubranka – magnesy układa się na tablicy magnetycznej, dzięki czemu zabawa jest możliwa nawet podczas podróży.Dziecko może układać elementy tworząc różne wymyślone przez siebie zestawy ubrań dla Ani i Tomka lub odtwarzać wzory przedstawione na kartach.

Zawartość pudełka:

  • 38 puzzli magnetycznych
  • tablica magnetyczna
  • 10 kart

W sklepie internetowym Juniora.pl oferujemy artykuły polskiej marki Alexander z Gdańska, które są wykorzystywane w terapii rozwoju najmłodszych. Firma już od lat projektuje ciekawe zabawki oraz gry. W dobie popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest regularne produkowanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Oferta tego rodzaju idealnie wpisuje się w zasady promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w sklepie Juniora. Do znanych i sprawdzonych artykułów należą m.in.: Opowiem Ci mamo, Puzzle magnetyczne, Obserwujesz i znajdujesz, Pory roku oraz Terapia – pamięć sensoryczna. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, nauka czytania, kategoryzacje, ćwiczenia lewopółkulowe oraz analiza i synteza wzrokowa.

Priorytetem naszego sklepu jest dostarczanie wszechstronnych artykułów dydaktycznych koniecznych w pracy terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne zestawy posortowaliśmy w rozmaitych kategoriach, aby ułatwić Państwu poszukiwanie kompletu, który jest potrzebny do rozpoczęcia i kontynuowania terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z odszukaniem odpowiednich zestawów, gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Puzzle Magnetyczne-Ubranka - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK