Nazwa produktu:

Pisanie I Zmazywanie-Cyferki

Cena:

22,00 

Na stanie

PL025

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Cyferki – pisanie zmazywanie to doskonała pomoc dydaktyczna dla każdego dziecka.

Gra w przyjazny sposób pomaga dziecku ćwiczyć umiejętność pisania cyfr. Rysując po śladzie, dziecko szybko uczy się właściwego kształtu cyfr, ćwicząc zarazem swe umiejętności manualne. Dzięki grze dziecko trenuje również spostrzegawczość, koncentrację, a także logiczne myślenie i kojarzenie. Licząc przedstawione na obrazkach przedmioty utrwala umiejętności matematyczne.

Pudełko zawiera:
–28 plansz na 14 tablicach
– pisak z końcówką do ścierania
–instrukcję.
Liczba graczy: 1

Wymiary pudełka: 195x185x55 mm
Waga pudełka: 0,3 kg

W naszym sklepie internetowym udostępniamy produkty marki Alexander z Gdańska, które są wykorzystywane w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma Alexander już od dekad projektuje ciekawe zabawki oraz pomoce dydaktyczne. W dobie dominacji wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle istotne jest regularne opracowywanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Asortyment tego rodzaju bardzo dobrze wpisuje się w założenia promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, dlatego udostępniamy go w naszym sklepie internetowym. Do popularnych i sprawdzonych zestawów należą między innymi: Pamięć 3d, Pisanie i zmazywanie, Obserwujesz i znajdujesz, Ale pary misz, masz oraz Orientuj się. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – kategoryzacje, układanki lewopółkulowe oraz programowanie języka.

Ideą sklepu Juniora.pl jest zapewnianie kompleksowych pomocy logopedycznych koniecznych w pracy terapii Metodą Krakowską®. Dlatego rozliczne artykuły umieściliśmy w odpowiednich kategoriach, tak by ułatwić wyszukanie kompletu, który jest potrzebny w terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z odszukaniem odpowiednich pomocy, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Pisanie I Zmazywanie-Cyferki - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK