Nazwa produktu:

PERCEPCJA SŁUCHOWA-KSIĄŻECZKA+CD

Cena:

74,55 

Na stanie

AA094

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

PERCEPCJA SŁUCHOWA – Książeczka + CD

(format mp3)
To zestaw ćwiczeń przeznaczony dla osób mających trudności z odbiorem słuchowym języka (w tym z problemami rozwoju oraz uczących się języka polskiego jako obcego lub drugiego). Zadania służą doskonaleniu słuchu fonemowego, przetwarzania informacji w porządku linearnym, rozumienia i zapamiętywania informacji werbalnych.

Proponowane ćwiczenia ułatwią rozumienie i zapamiętywanie wypowiedzi oraz poleceń nauczyciela. Wpłyną na jakość i tempo uczenia się – przyswajania nowych informacji; pomogą w rozumieniu informacji odbieranych w niekorzystnych dla percepcji warunkach, np. na tle innych, często niewerbalnych, dźwięków.

Zestaw zawiera płytę z nagranymi wypowiedziami. Do każdego zadania dołączone są przykładowe polecenia/pytania. Materiał można dostosować do potrzeb ucznia.

Zestaw zawiera:
– książeczkę czarno-białą w formacie A5,
– płytę CD w formacie mp3,
– twarde opakowanie

Autorki: dr hab. Marta Korendo, dr Katarzyna Sedivy.
Lektor: dr Alicja Kabała.

Zestaw PERCEPCJA SŁUCHOWA – Książeczka + CD (format mp3) pochodzi z oferty polskiego wydawnictwa Arson. Firma ta dostarcza ponad sto produktów umożliwiających pracę logopedyczną z najmłodszymi. W naszym sklepie pomagamy Państwu w doborze kompleksowych materiałów pomocnych w terapii Metodą Krakowską®, duża część pochodzi właśnie z oferty Arson.

Oferta marki Arson obejmuje między innymi: zeszyty ćwiczeń, ćwiczenia słuchowe, a także publikacje dla terapeutów. Chociaż w sklepie juniora.pl skupiamy się przede wszystkim na dostarczaniu zestawów mających zastosowanie w terapii dzieci z problemami rozwoju, to wiele proponowanych kolekcji kapitalnie sprawdza się jako pomoce szkolne dla wszystkich dzieci. Artykuły wydawnictwa Arson znajdą Państwo w naszym sklepie między innymi w następujących kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, wyrażenia dźwiękonaśladowcze, kategoryzacje, pomoce logopedyczne, a także pomoce dydaktyczne przedszkole. Jeśli nasuwają się Państwu jakieś wątpliwości odnośnie zestawu PERCEPCJA SŁUCHOWA – Książeczka + CD (format mp3)? Gorąco zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

PERCEPCJA SŁUCHOWA-KSIĄŻECZKA+CD - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

PERCEPCJA SŁUCHOWA-KSIĄŻECZKA+CD - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK