Nazwa produktu:

PERCEPCJA SŁUCHOWA-KSIĄŻECZKA+CD

Cena:

74,55 

Na stanie

AA094

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

PERCEPCJA SŁUCHOWA – Książeczka + CD

(format mp3)
To zestaw ćwiczeń przeznaczony dla osób mających trudności z odbiorem słuchowym języka (w tym z problemami rozwoju oraz uczących się języka polskiego jako obcego lub drugiego). Zadania służą doskonaleniu słuchu fonemowego, przetwarzania informacji w porządku linearnym, rozumienia i zapamiętywania informacji werbalnych.

Proponowane ćwiczenia ułatwią rozumienie i zapamiętywanie wypowiedzi oraz poleceń nauczyciela. Wpłyną na jakość i tempo uczenia się – przyswajania nowych informacji; pomogą w rozumieniu informacji odbieranych w niekorzystnych dla percepcji warunkach, np. na tle innych, często niewerbalnych, dźwięków.

Zestaw zawiera płytę z nagranymi wypowiedziami. Do każdego zadania dołączone są przykładowe polecenia/pytania. Materiał można dostosować do potrzeb ucznia.

Zestaw zawiera:
– książeczkę czarno-białą w formacie A5,
– płytę CD w formacie mp3,
– twarde opakowanie

Autorki: dr hab. Marta Korendo, dr Katarzyna Sedivy.
Lektor: dr Alicja Kabała.

Zestaw PERCEPCJA SŁUCHOWA – Książeczka + CD (format mp3) pochodzi z oferty polskiego wydawnictwa Arson. Firma ta dostarcza ponad sto produktów umożliwiających pracę logopedyczną z najmłodszymi. W naszym sklepie pomagamy Państwu w doborze kompleksowych materiałów pomocnych w terapii Metodą Krakowską®, duża część pochodzi właśnie z oferty Arson.

Oferta marki Arson obejmuje między innymi: zeszyty ćwiczeń, ćwiczenia słuchowe, a także publikacje dla terapeutów. Chociaż w sklepie juniora.pl skupiamy się przede wszystkim na dostarczaniu zestawów mających zastosowanie w terapii dzieci z problemami rozwoju, to wiele proponowanych kolekcji kapitalnie sprawdza się jako pomoce szkolne dla wszystkich dzieci. Artykuły wydawnictwa Arson znajdą Państwo w naszym sklepie między innymi w następujących kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, wyrażenia dźwiękonaśladowcze, kategoryzacje, pomoce logopedyczne, a także pomoce dydaktyczne przedszkole. Jeśli nasuwają się Państwu jakieś wątpliwości odnośnie zestawu PERCEPCJA SŁUCHOWA – Książeczka + CD (format mp3)? Gorąco zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!