Nazwa produktu:

PATRZ I PISZ-ĆWICZENIA W PISANIU LITER

Cena:

158,00 

Na stanie

AA040

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Patrz i pisz- ćwiczenia w pisaniu liter

Zestaw Patrz i Pisz – Ćwiczenia w pisaniu liter pomaga dzieciom opanować pisanie, które wymaga opanowania i wykonywaniu paru czynności na raz. Pierwszym umiejętnością jest spostrzeżenie i zapamiętanie graficznego obrazu liter. Pisanie ze słuchu wymaga również rozpoznania dźwięków wchodzących w skład wyrazu i podporządkowanie im odpowiednim znakom graficznym i zapisanie ich w odpowiedniej kolejności. Kolejną umiejętnością jest wyćwiczenie sprawności ręki.
Nauka pisania zaczynamy gdy dziecko umie już przeczytać dane wyrazy.

Zestaw wspomaga naukę czytania i pisania. W procesie rozpoznawania samogłosek i sylab wykorzystujemy różne umiejętności, między innymi:
– dostrzeganie, czytanie i pisanie liter od lewej do prawej strony
– wzrokowe postrzeganie samogłosek, sylab
– planowanie ruchów ręki
– zapamiętanie wzorca słuchowego samogłosek, sylab
– poprawne artykułowanie samogłosek, sylab
– usprawnianie motoryki dominującej ręki.


Do pracy z poszczególnymi literami można użyć również koraliki lub inne drobne elementy układając je wewnątrz wzoru liter.

W zestawie znajdują się:
– 24 Płyty PCV grubości 10mm z wyżłobionymi literami
– patyczek drewniany
– instrukcja.

Oferowany produkt Patrz i Pisz pochodzi z asortymentu wydawnictwa Arson. Firma ta oferuje ponad sto produktów ułatwiających pracę logopedyczną z dziećmi w różnym wieku. W naszym sklepie pomagamy nauczycielom oraz rodzicom w zakupie kompleksowych materiałów przydatnych w terapii wg Metody Krakowskiej®, sporo pochodzi właśnie z kolekcji Arson.

Asortyment wydawnictwa Arson obejmuje między innymi: pomoce edukacyjne, rozmaite ćwiczenia słuchowe oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe. Chociaż w sklepie Juniora skupiamy się przede wszystkim na zapewnieniu pomocy przydatnych w terapiach dzieci z zaburzeniami rozwoju, to większość proponowanych kolekcji bardzo dobrze sprawdza się jako pomoce edukacyjne dla prawidłowo rozwijających się dzieci. Artykuły marki Arson znajdą Państwo w naszym sklepie między innymi w następujących działach: programowanie języka, nauka czytania, kategoryzacje, analiza i synteza wzrokowa oraz książki. Masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zestawu Patrz i Pisz? Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PATRZ I PISZ-ĆWICZENIA W PISANIU LITER”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PATRZ I PISZ-ĆWICZENIA W PISANIU LITER - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

PATRZ I PISZ-ĆWICZENIA W PISANIU LITER - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK